Ціни на золото знизилися на 0,5%, прямуючи до першого тижневого падіння за три тижні. Послаблення геополітичної напруги на Близькому Сході зменшило попит на актив-притулок, а попередження ФРС про інфляцію підвищило ймовірність меншого зниження ставок.
Ф'ючерси на нафту Brent та WTI знизилися в четвер. Інвестори очікують на сигнали від США щодо ірансько-ізраїльського конфлікту та на рішення ФРС щодо ставок.
Нафта Brent зросла на 0,3% до $76,71 за барель, WTI – на 0,5% до $75,19. Ринок стурбований перебоями поставок через Ормузьку протоку.
Ціни на нафту Brent та West Texas Intermediate зросли. Інвестори стурбовані можливими перебоями постачання через Ормузьку протоку на тлі конфлікту Ірану та Ізраїлю.
Трейдери фіксують прибуток після ралі, викликаного зіткненнями між Ізраїлем та Іраном. Інвестори очікують рішень центральних банків щодо грошово-кредитної політики.
Нафта Brent зросла до 78 доларів за барель, найбільший стрибок з 2022 року. Ізраїль завдав ударів по ядерній програмі Ірану, що викликало побоювання перебоїв постачання нафти.
Срібло та платина зростають в ціні завдяки інтересу інвесторів до промислових металів. Зростання підтримується технічним імпульсом та посиленням попиту в Індії та Китаї.
Світова економіка переживає найслабше зростання з часів пандемії COVID-19 через торговельну політику Трампа. ОЕСР знизила прогнози зростання для багатьох країн G20.
Ціни на золото знижуються через геополітичну напруженість в Європі та на Близькому Сході. Спотова ціна впала на 0,6%, серпневі ф'ючерси — на 0,4%.
Ескалація російської війни в Україні та нова загроза Трампа подвоїти мита на сталь і алюміній змусили інвесторів шукати притулку в золоті. Спотове золото зросло на 0,7% до $3311,33 за унцію.
Ціни на золото впали на 2% через тимчасову торговельну угоду між США та Китаєм. Зміцнення долара також знизило попит на золото серед інвесторів.
Жовтий метал зазнав тиску через стійкість долара та зростання дохідності казначейських облігацій США. Спотова ціна впала на 1,1% до 3 141,35 долара за унцію.
Ціни на золото стабілізувалися під час азійських торгів у вівторок. Зниження тарифів між США та Китаєм підвищило апетит до ризику.
Адріана Куглер заявила, що митна політика Трампа призведе до збільшення інфляції та сповільнення економічного зростання. Навіть угода з Китаєм не зніме ризиків.
Послаблення торгової напруженості між США та Китаєм і потенційне уповільнення інфляції в США можуть підштовхнути біткоїн до нових максимумів, перевищивши $109 350.
Інвестори купують злитки після падіння цін, очікуючи на результати торгових переговорів між США та Китаєм. Трамп прогнозує зниження мита для Пекіна.
Через авіаудари Індії в Пакистані біткоїн підскочив до $97 тис. , але потім впав до $96 500. Трейдери очікують волатильності через регіональну напруженість.
Спотова ціна на золото впала на 1,3% на тлі ознак торгових переговорів між США та Китаєм. Інвестори очікують рішення Федеральної резервної системи США щодо політики.
Погрози Трампа щодо мит підвищили попит на золото як актив-притулок, піднявши ціни до двотижневого максимуму. Увага також прикута до рішення ФРС щодо облікової ставки.
Ціни на золото зросли на тлі очікувань інвесторів щодо торговельних переговорів між США і Китаєм та засідання Федеральної резервної системи. Спотове золото зросло на 1,8% до $3 298,09.
Спотове золото впало майже на 2% до $3222,66 за унцію, досягнувши двотижневого мінімуму. Причиною стали ознаки послаблення торгової напруженості та сильніший долар.
У вівторок ціни на золото знизилися на 0,8%, до $3314,65 за унцію, через пом'якшення торгової напруженості. Інвестори очікують даних із США для оцінки політики Федеральної резервної системи.
Ціна на золото знизилася на 1% через стабільний долар та зменшення попиту на активи-притулки. Інвестори чекають економічні дані США для оцінки подальших дій Федеральної резервної системи.
Основні криптовалюти подешевшали на 5% через фіксацію прибутків. Dogecoin впав найбільше, біткоїн тримається на рівні $93 000.
Європейські акції відновилися після заяв Трампа про голову ФРС та можливе зниження мит для Китаю. Індекс STOXX 600 зріс на 1,7% на тлі корпоративних звітів.
Біткоїн піднявся майже на 7% на тлі оптимізму інвесторів. Попри стрибок ціни, дані блокчейну вказують на крихкість під поверхнею, попереджають аналітики.
Ціна на золото стабілізувалася на рівні 3372 долари, після падіння майже на 2%. Інвестори розширюють свої активи у біржових фондах, а також центральні банки роблять закупівлі.
Ф'ючерси на золото досягли історичного максимуму, перевищивши 3500 доларів за унцію. Причиною є побоювання щодо незалежності ФРС та посилення ризиків світової економіки.
Біткоїн утримався вище $88 000, єна впала до 140 за долар. Побоювання щодо мит США та перестановок у ФРС посилюють привабливість активів-притулків.
Ціна на золото злетіла до рекордних значень, перевищивши $3486 за унцію, через побоювання, що Трамп звільнить голову ФРС. Це спровокувало втечу від долара та американських активів.