antonina-tumanova

Антоніна Туманова

Освіта: Інститут журналістики – КНУ імені Тараса Шевченка. Має фах журналіста. Стажувалась на телеканалі «Перший національний», а також у виданнях «Столиця» та «Кафа» (Крим). З 2006 року співпрацює з різними бориспільськими виданнями – «Ринок Бориспіль», «Вісті», «Форум-Експрес», «Термінал», «Трудова Слава». З 2007 по 2008 рік була заступником редактора газети «23 століття». У березні 2010 року стала частиною команди «Українських Національних Новин». Працює на посаді випускового редактора і спеціалізується на політиці, спорті та культурі.

zakhar-podkydyshev

Захар Подкидишев

Закінчив Чернівецькій національний університет за спеціальністю «політологія». Професійну журналістську діяльність розпочав у 2000 році в місцевій газеті «ЧАС». Працював у місцевих виданнях «Свобода слова», «Час-2000», «Версії». У 2006 році став власним кореспондентом всеукраїнської газети «Експрес» в Чернівецькій області. З 2008 по 2012 роки керівник корпункту «Експресу». У 2011-12 роках радник Чернівецького міського голови з питань зв’язків з громадськістю. У 2014-19 роках журналіст інтернет-видання The Chernivtsi Times. З 2019 року співпрацює з різноманітними всеукраїнськими сайтами та Telegram-каналами. З травня 2023 року редактор ІА «УНН». Спеціалізується на питаннях внутрішньої політики та економіки.

olena-arkhipova

Олена Архіпова

Головний редактор ІА «Українські національні новини». Політичний оглядач, розслідувач. У сфері медіа з 2004 року. Співпрацювала з різними загальноукраїнськими та регіональними виданнями. З 2011 року працює в ІА «УНН», з 2015 року – на посаді головного редактора. Магістр політології, спеціалізується на виборчій системі та виборчих технологіях, кризових комунікаціях. Інформаційний технолог, GR-спеціаліст, фахівець з digital-маркетингу.