ВАКС заочно заарештував колишнього депутата Київради Дениса Комарницького, якого підозрюють у заволодінні землею в Києві. Комарницького оголосили в розшук у лютому 2025 року.
Міжнародна комісія завершила аудит НАБУ, виявивши недоліки. Експерт Олег Постернак вважає, що Бюро має бути розпущене, оскільки реформувати його неможливо через численні проблеми.
Перший за 10 років аудит НАБУ виявив проблеми: неефективний контроль та ігнорування скандалів.
В. о. голови Держмитслужби Сергій Звягінцев обвинувачується у недекларуванні будинку під Києвом вартістю понад 100 тис. доларів. Обвинувальний акт вже направлено до суду.
Перший за 10 років аудит НАБУ виявив системні проблеми: формальний контроль, відсутність відповідальності, неефективність та прагнення до автономії.
Шістьох керівників Нацгвардії, відповідальних за матеріально-технічне забезпечення, відсторонено від посад. Це пов'язано з обшуками НАБУ щодо можливих порушень у тендерах.
Аудит ефективності НАБУ виявив проблеми: відсутність системного моніторингу, нечітка стратегія та неефективна взаємодія. Рекомендації щодо розширення повноважень викликають сумніви.
Конкурс на директора БЕБ на фініші: з 43 кандидатів лишилось 16. Серед них є представники НАБУ, СБУ, прокуратури та ДФС. Комісія перевіряє їхні статки та доброчесність.
За Андрія Смирнова, підозрюваного у хабарництві та легалізації коштів, внесли заставу у 18 млн грн. Раніше ВАКС відправив його під варту з можливістю внесення цієї застави.
В аграрному комітеті ВР вивчають схеми керівництва Держзембанку щодо дублювання держінституту землеустрою та можливий конфлікт інтересів. Тисячі гектарів землі простоюють, а чиновники збагачуються.
Уряд досі не оприлюднив результати зовнішнього аудиту НАБУ, що триває з вересня 2024. Експерти критикують НАБУ за неефективність, кумівство та політичну заангажованість.
Вищий антикорупційний суд обрав запобіжний захід для Андрія Смирнова у вигляді тримання під вартою з можливістю внесення 18 млн грн застави. Його підозрюють у хабарництві та легалізації коштів.
САП направила до суду справу проти Олександра Глімбовського, тестя ексголови ДФС Насірова, якого звинувачують у легалізації частини хабаря у розмірі 722 млн грн.
Медіа пишуть, що НАЗК та столичний суд покривають детектива Михайла Романюка, в якого знайшли елітне майно, а брата спіймали на хабарі.
Ростислав Кравець заявив, що НАБУ і САП чинять тиск на адвокатуру та порушують права людини. Він застерігає про загрозу політичної нестабільності через дії антикорупційних органів.
Фінансування НАБУ, НАЗК, САП і ВАКС обходиться Україні майже у 4 млрд грн на рік. Реальний економічний ефект у 2024 році становив менш як 1 млрд грн, свідчать дані НАБУ.
Нацасоціація адвокатів заявила про тиск з боку НАБУ і САП через статтю у "Дзеркалі тижня". Вона містить неправдиву інформацію та маніпуляції, що підривають авторитет адвокатури.
В Києві пройшла «національна консультація» щодо фармринку без фармацевтів. Рішення готувались заздалегідь.
НААУ заявила про поширення у ЗМІ неправдивої інформації у справі "адвокатів-хакерів". В Асоціації повідомили, що опрацьовують питання про звернення до правоохоронних органів із заявою про можливе вчинення злочину групою осіб, задіяною у кампанії з дискредитації адвокатури.
У справі "НАБУгейт" адвокати вимагають від НАБУ заміни групи детективів через численні порушення та піар замість професійної роботи. Відкрито кримінальне провадження ДБР.
Україна планує приєднатися до Конвенції Ради Європи щодо захисту прав адвокатів у травні. Це рішення стало актуальним на тлі справи НАБУгейт та інших порушень прав адвокатів.
Журналісти виявили численні порушення в деклараціях співробітників НАБУ щодо криптовалютних активів. Підозрюються махінації з метою приховування корупційних коштів у великих розмірах.
Столичні адвокати на чолі з Дмитром Борзих кинули виклик НАБУ, використовуючи аналітику та знання системи. НАБУ ініціювало справу проти адвокатів, провівши обшуки та прослуховування.
Апеляційна палата ВАКС залишила під арештом активи ексдепутата Комарницького. Це майно, корпоративні права, гроші та автомобілі.
Експерт розповів про антидосягнення НАБУ за 10 років. Витрати на утримання в рази перевищують повернені кошти, керівництво фігурує у скандалах, а довіра українців втрачена.
Суддю підозрюють у заволодінні державними коштами на суму понад пів мільйона гривень. Він незаконно отримував доплати до зарплати та довічного утримання.
НАЗК виявило у деклараціях Тетяни Крупи порушення на понад 34,8 млн грн, недекларування криптовалюти. Також виявлено факти вивезення за кордон значних сум без підтвердження походження коштів.
Начальника відділу Деснянської РДА підозрюють в отриманні хабарів від підприємців за розміщення торгових точок. Задокументовано отримання понад 115 тис. гривень.
Андрію Смирнову інкримінують легалізацію коштів та отримання хабаря у 100 тис. дол. Він інвестував 6,5 млн грн у будівництво маєтків на Одещині та забезпечив перемогу потрібній компанії в тендері.
ВАКС частково задовольнив позов САП та конфіскував у родини харківського правоохоронця люксовий автомобіль Lexus LX 450D та понад 4 млн грн необґрунтованих активів.