Кріштіану Роналду

krishtianu-ronaldu
Новини по темi

Чарівні одинадцять хвилин і три голи: Ліонель Мессі встановив історичний рекорд для "Інтер Маямі"

Ліонель Мессі оформив перший хет-трик у MLS за 11 хвилин, допомігши "Інтер Маямі" розгромити "Нью-Інгленд Революшн" 6:2. Команда завершила сезон з рекордними 74 очками та відсотком перемог 0,765.

Спорт • 20 жовтня 2024, 11:33  •  19959 перегляди

Forbes оприлюднив рейтинг найбільш високооплачуваних футболістів світу

Forbes опублікував топ-10 футболістів з найбільшими зарплатами в сезоні-2024/25. Кріштіану Роналду лідирує з річним доходом у 285 млн доларів, за ним слідують Мессі та Неймар.

Спорт • 17 жовтня 2024, 23:35  •  17646 перегляди

Легендарний Кріштіану Роналду встановив визначну віху, забивши у 600 різних матчах

Кріштіану Роналду став першим футболістом, який забив у 600 різних іграх найвищого рівня. 39-річний португалець досяг цієї позначки в матчі чемпіонату Саудівської Аравії, забивши свій 905-й гол у кар'єрі.

Спорт • 7 жовтня 2024, 15:10  •  14313 перегляди

Португалія перемогла Чехію в останньому матчі першого туру Євро-2024

В останньому матчі першого туру Євро-2024 Португалія перемогла Чехію з рахунком 2:1, причому Кріштіану Роналду оновив кілька рекордів, а Консейсану забив переможний гол у компенсований час.

Спорт • 18 червня 2024, 21:50  •  18003 перегляди

Кріштіану Роналду дискваліфікували на один матч за провокаційний жест після перемоги над "Аль-Шабаб"

Кріштіану Роналду був дискваліфікований на один матч у професійній лізі Саудівської Аравії за провокаційний жест у бік вболівальників суперника.

Спорт • 1 березня 2024, 01:44  •  34023 перегляди