Всі громади Одещини підтримали План перемоги Зеленського

Всі громади Одещини підтримали План перемоги Зеленського

Київ  •  УНН

 • 18299 перегляди

Read in English

86 громад Одеської області схвалили План перемоги Зеленського за менше ніж тиждень. План містить 5 основних пунктів та 3 таємні додатки для досягнення справедливого миру.

Одещина підтримує План перемоги Президента України. Менше ніж за тиждень 86 громад області та Одеська обласна рада схвалили рішення про підтримку стратегічного документа, який має на меті досягнення справедливого миру. Про це повідомляє Одеська обласна державна адміністрація, передає УНН.

Деталі

Там зазначили, що ключові складові Плану перемоги – геополітична, військова, економічна та безпекова – спрямовані на посилення України та забезпечення безпеки в Європі.

"Територіальні громади готуються надіслати звернення до країн-партнерів із закликом підтримати План перемоги. Географія цих країн широка: Болгарія, Румунія, Туреччина, Молдова, Німеччина, Франція, Вірменія, Грузія, Латвія, Литва, Польща, Угорщина, Фінляндія, Словенія, Чехія, Чорногорія, Італія, Австрія, Китай, Ізраїль, Греція, Велика Британія, Данія, США, Японія та інші.

Ми продовжимо переконувати міжнародну спільноту в тому, що рішучість може принести справедливий мир", - йдеться у повідомленні.

Нагадаємо

Президент Володимир Зеленський 16 жовтня представив народним депутатам План перемоги – список потреб і кроків, які потрібні для посилення позицій держави.

План Перемоги складається з п’яти пунктів – геополітичного, двох військових, економічного та безпекового – і трьох таємних додатків:

  •  Запрошення України в НАТО.
  • Оборона. У ньому йдеться про незворотне зміцнення української оборони проти агресора.
  • Стримування. Україна пропонує розмістити на своїй території комплексний неядерний стратегічний пакет стримування, який буде достатнім для захисту країни від будь-якої воєнної загрози з боку росії.
  •  Стратегічний економічний потенціал. Україна пропонує стратегічним партнерам укласти спеціальну угоду щодо спільного захисту наявних у країні критичних ресурсів, спільного інвестування та використання відповідного економічного потенціалу.
  • Безпековий. Він розрахований на післявоєнний час та передбачає у разі згоди партнерів заміщення окремих військових контингентів збройних сил США, дислокованих у Європі, українськими підрозділами, які здобули реальний досвід сучасної війни, застосування західної зброї та взаємодії з військовими НАТО.