В МАУ повідомили, яку допомогу надають сім'ям загиблих в авіакатастрофі
Київ • УНН
КИЇВ. 8 січня. УНН. У головному офісі МАУ психологи працюють з сім'ями загиблих членів екіпажу рейсу PS 752 вже декілька годин. Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив Директор "Міжнародних авіаліній України" Євгеній Дихне, передає УНН.
“Протягом кількох годин ми забезпечуємо рідних членів екіпажу рейсу PS752 необхідною підтримкою. Повноцінна гуманітарна та психологічна допомога забезпечується близьким cabin crew в головному офісі МАУ... До нас прибувають члени сімей і роботу з ними координує керівник HR-департаменту авіакомпанії Олена Лісовцева... Ми також дякуємо усім волонтерам, які відкликнулися на наш біль і приїхали до нас в офіс з допомогою. Вони були найкращими”, — написав Дихне.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Дружина одного з пілотів літака, що впав в Ірані, дізналась про катастрофу з новин
Раніше 8 січня державні засоби масової інформації Ірану повідомили, що рейс PS752 "Міжнародних авіаліній України" розбився неподалік від Тегерана приблизно через три хвилини після зльоту з міжнародного аеропорту Імама Хомейні, в результаті чого загинули всі пасажири і члени екіпажу на борту.
Серед названих можливих причин авіакатастрофи пасажирського лайнера Boeing 737 авіакомпанії "Міжнародні авіалінії України" в Ірані - технічні причини. Також, той факт, що літак уже горів у небі до того, як розбився, викликало припущення, що літак був збитий.
При цьому Федеральне управління цивільної авіації США (FAA) ввело обмеження на польоти у регіоні. "FAA заявило у вівторок, що забороняє невійськовим літакам США "працювати в повітряному просторі над Іраком, Іраном, водами Перської затоки і Оманської затоки", вказало раніше CNN.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У Пентагоні заявили, що Іран обстріляв щонайменше дві бази США в Іраку
Водночас у повідомленні посольства України в Ірані було вказано, що "за попередньою інформацією, літак розбився внаслідок аварії двигуна через технічні причини". Згодом його відредагували, вказавши, що "інформація щодо причин авіакатастрофи з’ясовується комісією".
За даними РНБО України, на борту літака МАУ, який зазнав аварії в Ірані, було 168 пасажирів і 9 членів екіпажу. МАУ опублікувала список пасажирів літака, який розбився в Ірані.
Президент Зеленський відреагував на авіакатастрофу українського Boeing 737 в Ірані. Також він зазначив, що спеціальні борти для відправки в Тегеран для вивезення тіл загиблих підготовлено, наразі очікується погодження іранської сторони для відльоту.
З 9 січня українським авіакомпаніям заборонили польоти над Іраном.