Розвідувальні БПЛА та 3 мільйони євро на FPV-дрони: у Міноборони провели засідання Коаліції дронів

Розвідувальні БПЛА та 3 мільйони євро на FPV-дрони: у Міноборони провели засідання Коаліції дронів

Київ  •  УНН

 • 24303 перегляди

Read in English

На позачерговій зустрічі міжнародні партнери пообіцяли розпочати постачання Україні різних модифікацій безпілотників, зокрема Канада надасть 450 БПЛА SkyRanger, Литва виділить кошти на виробництво безпілотників FPV, Нідерланди укладуть контракти на постачання безпілотників Heidrun RQ-35.

На позачерговому засіданні керівної групи Коаліції дронів, міжнародні партнери пообіцяли невдовзі розпочати постачання Україні безпілотників різних модифікацій. Про це пише УНН з посиланням на Міноборони.

Деталі 

У відомстві розповіли, що напередодні відбулось засідання Коаліції дронів, під час якого Україна проінформувала партнерів про ситуацію на полі бою та нагальні потреби для відбиття атак ворога. 

Ситуація на фронті змінюється щодня, ворог продовжує атакувати цивільні об’єкти, особливо енергетичну інфраструктуру. Ми потребуємо інструментів для асиметричної відповіді. Час для обговорення рішень спливає, нам це потрібно вже зараз

– звернулася до учасників засідання заступниця Міністра оборони України Катерина Черногоренко.

"Українських дронів буде більше": Зеленський показав, як працюють вітчизняні безпілотники на фронті6 квіт. 2024, 12:24 • 107982 перегляди

Також у Міноборони оголосили результати засідання:

  1. Канада влітку розпочне передачу 450 багатоцільових БпАК SkyRanger.
  2. Литва виділить 3 мільйони євро на виробництво FPV-дронів для України.
  3. Нідерланди підтвердили наміри контрактування партії дронів Heidrun RQ-35 на 200 мільйонів євро у співпраці з Данією та Німеччиною.
  4. Німеччина передасть розвідувальні дрони VECTOR 211.

Довідково

Коаліція дронів офіційно стартувала в межах роботи Контактної групи з питань оборони України. Співлідерами коаліції є Велика Британія та Латвія. Також до Коаліції доєднались: Данія, Естонія, Литва, Канада, Нідерланди, Німеччина та Швеція.

Нагадаємо

Україна розробляє інноваційну технологію UA DroneID для ідентифікації своїх та ворожих безпілотників, підвищення безпеки та ефективності місій, забезпечення ситуаційної обізнаності та мінімізації дружнього вогню.