Пентагон провів успішні випробування нової гіперзвукової зброї

Пентагон провів успішні випробування нової гіперзвукової зброї

Київ  •  УНН

 • 12860 перегляди

Read in English

США успішно протестували гіперзвукову ракету з космічної станції мису Канаверал. Це другий успішний тест All Up Round цього року, що наближає передачу технології військовим.

Пентагон успішно випробував гіперзвукову ракету

Офіс швидких можливостей та критичних технологій армії США, у співпраці з програмами стратегічних систем ВМС США, нещодавно успішно завершив комплексний польотний тест звичайної гіперзвукової ракети з космічної станції мису Канаверал, Флорида.

Про це повідомляє Міністерство оборони США, передає УНН.

Деталі

Цей тест є продовженням кількох випробувань, під час яких загальний гіперзвуковий планер досягнув гіперзвукової швидкості на визначених дистанціях, і показує, що ми можемо передати цю здатність в руки військових

- заявила секретар армії Крістін Вормут.

Це другий успішний комплексний польотний тест All Up Round (AUR) цього року, а також перша жива стрільба для системи дальнобійної гіперзвукової зброї.

Цей тест є важливим етапом у розвитку однієї з наших найсучасніших систем зброї. Під час підготовки до першої поставки цієї системи нашим партнерам з армії, ми продовжимо працювати над інтеграцією системи Conventional Prompt Strike на кораблях ВМС, щоб зберегти наше лідерство як найбільш потужної бойової сили у світі

- зазначив секретар ВМС Карлос Дель Торро.

Дані, отримані під час цього тесту, допоможуть армії США вперше розгорнути загальну гіперзвукову ракету AUR, а також забезпечать її використання ВМС США на морі.

Цей тест є демонстрацією успішної співпраці ВМС і армії, що дозволила розробити трансформаційну гіперзвукову зброю, яка надасть неперевершені можливості для виконання спільних бойових завдань

- заявив віце-адмірал Джонні Р. Вольф-молодший, директор програм стратегічних систем ВМС США, який є головним розробником загальної гіперзвукової ракети.

Спільна гіперзвукова ракета AUR підтримує національну оборонну стратегію та надасть командувачам бойових підрозділів різноманітні можливості для підтримки та зміцнення інтегрованого стримування та побудови стійких переваг для Спільних сил.

Гіперзвукові системи, що летять зі швидкістю понад п’ять махів (Mach 5), поєднують високу швидкість, дальність, маневреність і висоту, що дозволяє швидко та ефективно знищувати важкодоступні та добре захищені цілі.

Реактивність, маневреність і живучість гіперзвукових озброєнь не мають рівних серед традиційних засобів точного ураження цілей, особливо в умовах заборони доступу чи обмеження зон

- зазначив генерал-лейтенант Роберт А. Раш, директор з гіперзвукових технологій, спрямованої енергії, космосу та швидких закупівель RCCTO.

Програми RCCTO армії США та SSP ВМС працюють разом, щоб швидко розгорнути наземні та морські варіанти гіперзвукової системи зброї, що задовольнятиме критичні потреби спільного бойового використання.

Використання спільної гіперзвукової ракети та можливості спільних тестів дозволяють здійснити більш агресивний графік доставки та реалізувати економію коштів.

Співпраця між RCCTO та SSP дозволяє службам випереджати нові загрози та зберігати перевагу на полі бою.

Нагадаємо

Британська армія вперше застосувала високоенергетичну лазерну зброю, встановлену на  бронеавтомобіль успішно знищила безпілотні літальні апарати.