Папа Франциск у Давосі закликав до соціальної згуртованості, братерства та примирення
Київ • УНН
Папа Франциск, у посланні до учасників Всесвітнього економічного форуму в Давосі, закликав їх протистояти несправедливості у світі.
Папа Римський Франциск, у середу, на Всесвітньому економічному форумі (ВЕФ) в Давосі, закликав політичних, економічних і бізнес-лідерів вийти за рамки прибутку та забезпечити розвиток, який би приносив користь усім.
Про це передає УНН із посиланням на Vatican news.
Контекст
У листі до учасників Всесвітнього економічного форуму в Давосі в середу 17 січня, духовний лідер католиків попередив, що світу "все більше загрожують насильство, агресія і поділ".
На жаль, озираючись навколо, ми бачимо все більш розірваний світ, в якому мільйони людей - чоловіків, жінок, батьків, матерів, дітей, - чиї обличчя нам здебільшого невідомі, продовжують страждати, не в останню чергу від наслідків тривалих конфліктів і справжніх воєн
Папа звернув увагу на те, що цьогорічний Давоський форум проходить у дуже складному кліматі "міжнародної нестабільності".
Звертаючись до його учасників, він додав: "Сподіваюся, що у ваших дискусіях буде врахована нагальна потреба сприяти соціальній згуртованості, братерству та примиренню між групами, спільнотами та державами, щоб протистояти викликам, які стоять перед нами".
За словами Папи Римського, припинення воєн "вимагає більше, ніж просто відкласти знаряддя війни; воно вимагає протистояти несправедливості, яка є глибинною причиною конфліктів".
Голод є однією з найбільших несправедливостей сьогодення
Він також зауважив, що експлуатація природних ресурсів продовжує збагачувати меншість.
З іншого боку, цілі групи людей, які повинні були б бути природними бенефіціарами цих ресурсів, залишаються в стані великої бідності
Задля "спільного блага нашої людської сім'ї" компанії та держави усі повинні працювати разом, наголосив Папа Франциск, - це допоможе просувати далекоглядні та етично виправдані моделі глобалізації.
Нагадаємо
Папа Римський Франциск закликав до міжнародної угоди, яка б регулювала розвиток та використання штучного інтелекту.