Канадські бізнесмени розглядають п’ять напрямків для інвестицій в українську транспортну галузь – Мінвідновлення
Київ • УНН
Канадські бізнесмени розглядають можливість інвестування у п'ять галузей транспортної галузі України, включаючи залізницю, порти, прикордонні переходи, авіацію та суднобудування.
Команда Міністерства відновлення на чолі з міністром розвитку громад, територій та інфраструктури Олександром Кубраковим зустрілася з Надзвичайним і Повноважним Послом Канади в Україні Наталкою Цмоць. Говорили про залучення інвестицій задля відновлення та розвитку транспортної галузі України. Про це повідомили у пресслужбі Міністерства розвитку громад, територій та інфраструктури України, передає УНН.
Ми вже маємо успішний досвід співпраці, зокрема в рамках проєкту "Супровід урядових реформ в Україні" SURGe Project, який фінансується урядом Канади. Разом з експертами формуємо та впроваджуємо державну політику в питаннях відновлення, регіонального розвитку та децентралізації. Водночас одним з інвестиційно привабливих, навіть попри війну, залишається транспортний сектор – фокусуємо нашу увагу на збільшенні експортних спроможностей наземних та водних шляхів, причому як довгостроковій, так і короткостроковій перспективі.
Деталі
Зазначається, що станом на сьогодні Канада розглядає одночасно декілька напрямків для інвестицій у транспортну галузь Зокрема:
- залізничні перевезення, зокрема мультимодальні;
- модернізація українських чорноморських портів;
- розвиток наземних пунктів перетину кордону;с
- прияння у швидкому відновленні цивільної авіації;
- кораблебудування.
Віцепрем'єр-міністр з відновлення України – Міністр розвитку громад, територій та інфраструктури України також додав, що за ініціативи міністерства нині функціонує спеціальна Business Advisory Group, що сприяє координації міжнародного та українського бізнесу з державними структурами.
Канада має намір передати Україні авіаційні ракети3 лют. 2024, 04:21 • 100604 перегляди
Нагадаємо
На минулому тижні Україна та Канада створили Міжнародну коаліцію за повернення українських дітей, щоб сприяти поверненню незаконно депортованих і примусово переміщених українських дітей з росії додому та надавати їм підтримку після повернення. Відповідний рамковий документ діяльності коаліції був укладений під час візиту міністерки закордонних справ Канади Мелані Жолі у Київ 2 лютого.