Глава МЗС України показав на засіданні Радбезу ООН уламок північнокорейської ракети, якою росія вдарила по Київщині

Глава МЗС України показав на засіданні Радбезу ООН уламок північнокорейської ракети, якою росія вдарила по Київщині

Київ  •  УНН

 • 17233 перегляди

Read in English

Андрій Сибіга продемонстрував в Раді Безпеки ООН фрагмент ракети KN-23, якою РФ атакувала Україну. Експерти КНДІСЕ підтвердили використання КНДР-ських ракет в атаці 13 листопада.

Міністр закордонних справ України Андрій Сибіга на спеціальному засіданні Ради Безпеки ООН продемонстрував уламок північнокорейської ракети KN-23, якою росія вдарила по території України, пише УНН.

Це реальна, справжня частина ракети KN-23, яка вдарила по Україні. Така смертельна зброя весь час падає на наших людей. У такій ракеті близько 500 кг вибухівки. 13 листопада така ракета впала в Броварах під Києвом

- заявив Сибіга, демонструючи уламок ракети.

За його словами, надаючи росії зброю Північна Корея хоче отримати технології, що матиме вплив в Тихоокеанському регіоні.

Нагадаємо

Експерти Київського науково-дослідного інституту судових експертиз (КНДІСЕ) встановили, що росія під час комбінованої атаки по Україні 13 листопада серед іншого використала північнокорейські балістичні ракети типу KN-23/24.

У черговій атаці по Україні росія застосувала північнокорейські ракети KN-23/24: експерти проаналізували специфічні характеристики15 лист. 2024, 12:20 • 163596 переглядiв

На думку експертів КНДІСЕ, у KN-23 поєднано як сучасні технології, так і рішення минулого століття. Суттєвий відсоток мікроелектроніки вироблений у Китаї, Тайвані, США та інших країнах. Ймовірно, запуски здійснюють з пускових установок північнокорейського виробництва, оскільки адаптувати російські системи було б значно складніше.

Додамо

Раніше фахівці КНДІСЕ розповіли про технічні особливості північнокорейських ракет, які росія використовує для атак на Україну.

Застарілі технології та особливості запуску: у КНДІСЕ розповіли про відмінності російської та північнокорейської балістики21 жовт. 2024, 07:21 • 16878 переглядiв