Україна збільшила щоденний видобуток газу завдяки відновленню старої свердловини

Україна збільшила щоденний видобуток газу завдяки відновленню старої свердловини

Київ  •  УНН

 • 22875 перегляди

Read in English

Україна збільшила добовий видобуток газу, відновивши стару свердловину, яка тепер видобуває понад 340 000 кубометрів газу на добу.

Результати видобутку з "відремонтованих" свердловин у порівнянні з довоєнним 2021-м, стверджують у компанії "Нафтогаз", - серед прикладів вказується відновлення старої свердловини, яка тепер додатково дає понад 340 тис. куб. м газу на добу, передає УНН.

Деталі

Згідно з інформацію Групи Нафтогаз, відновлення однієї зі старих свердловин, яка тривалий час перебувала в очікуванні ліквідації, тепер додатково дає понад 340 тис. куб. м газу на добу.

У компанії оголосили, що найбільший видобуток від проведення капітального ремонту свердловин за останні 4 роки був отриманий саме у 2023 році.

Цей показник на 20% перевищив видобуток у довоєнному 2021 році. Я щиро вдячний фахівцям Укргазвидобування та усій команді, завдяки якій цей результат став можливим

- зазначив очільник Групи Нафтогаз Олексій Чернишов.

Також фахівці газової галузі стверджують, що розвитку можливостей збільшувати видобуток  сприяє залучення нових сучасних технологій.

Нашими фахівцями постійно ведеться робота з перегляду й аналізу старих свердловин, які можна повернути в експлуатацію завдяки кращим технічним можливостям, ніж тим, які були десятки років тому

- коментує Олег Толмачев, т.в.о. генерального директора Укргазвидобування.

Нагадаємо

УНН повідомляв, що АТ "Укргазвидобування" ввело в експлуатацію нову свердловину з добовим дебітом 250 тис. кубометрів газу. Це вже 10-та свердловина на родовищі, яка є частиною постійних зусиль зі збільшення видобутку за рахунок розвідки та розробки нових родовищ.

Внаслідок ударів російськими "шахедами" по нафтобазі на Харківщині витекло близько 3 тис. тон нафти, яка забруднила 780 тис. кв.м річок в області. Екологічні збитки внаслідок атаки по нафтобазі оцінюється у 30 мільйонів гривень.

Вибухи на кількох газопроводах в Ірані були кваліфіковані владою як терористичний акт.