Німеччина та Велика Британія планують розширити спільні інвестиції в оборону для зміцнення військово-промислової бази України
Київ • УНН
Німеччина та Велика Британія планують інтенсифікувати співпрацю, включаючи спільну підтримку українських вертольотів, озброєння, технічне обслуговування та навчання, з метою зміцнення військово-промислової бази України.
Німеччина та Велика Британія прагнуть активізувати співпрацю, зокрема, вони мають намір спільно підтримувати українські гелікоптери, включаючи їх озброєння, технічне обслуговування та навчання. Про це повідомили на саті офісу прем’єр міністра Великої Британії Ріші Сунака, пише УНН.
Деталі
Сьогодні відбулась зустріч прем'єр-міністра Великої Британї Ріші Сунака та канцлера Німеччини Олафа Шольца на якій було обговорено і питання щодо допомоги Україні.
Ми є двома найбільшими європейськими постачальниками військової підтримки України. Разом ми прагнемо продовжувати нашу непохитну підтримку України стільки, скільки буде потрібно, щоб допомогти Україні захистити себе
Також Ріші Сунак та Олаф Шольц заявили, що їхня підтримка розрахована на довгострокову перспективу та ґрунтується на нагальних та довгострокових потребах України у сферах безпеки та стійкості. Вони також виступають за дискусію з метою узгодження між членами і партнерами Альянсу рівня військової підтримки України з точки зору відповідної економічної потужності.
У центрі нашої безпосередньої підтримки – протиповітряна оборона, безпілотники, артилерія, боєприпаси, фортифікаційні споруди та навчання. Сьогодні ми домовилися про координацію та активізацію наших зусиль та оцінку потенціалу для спільних проектів, включаючи відповідну підготовку. Зокрема, ми співпрацюватимемо над нашою підтримкою українських гелікоптерів, включаючи озброєння, технічне обслуговування та навчання.Ми будемо прагнути збільшити спільні підприємства та інвестиції в оборону, обслуговування та виробництво для подальшого зміцнення військово-промислової бази України
Зазначається, що Велика Британія та Німеччина працюватимуть разом, щоб максимізувати ефект від ініціативи "Негайні дії щодо протиповітряної оборони" та Міжнародного фонду для України.
Нагадаємо
Канцлер Німеччини Олаф Шольц заявив, що Європа повинна продовжувати збільшувати допомогу Україні навіть після схвалення великого пакету допомоги від США, але він залишив у силі свою відмову відправити в Україну крилаті ракети великої дальності "Таурус".