У рф залишилося досить багато фугасних авіаційних бомб – Євлаш

У рф залишилося досить багато фугасних авіаційних бомб – Євлаш

Київ  •  УНН

11 квітня 2024, 10:15 • 25472 перегляди

Read in English

росія модифікує і перетворює свої осколково-фугасні авіаційні бомби, що залишилися у спадок від радянських часів, на керовані бомби, які вона продовжує скидати на прифронтові міста, в тому числі на цивільні райони в Україні.

В росіян залишилося досить багато фугасних авіаційних бомб, які вони модифікують, переробляють під керовані авіаційні бомби. Про це повідомив речник командування Повітряних сил України Ілля Євлаш під час брифінгу, передає кореспондент УНН.

У росії є потужності. В них залишилося досить багато фугасних авіаційних бомб, які вони модифікують, переробляють під керовані авіаційні бомби…

- сказав Євлаш.

Він зазначив, що багато залишилося фугасних бомб в спадок від радянського союзу.

Вони ще можуть їх продовжувати таким кустарним способом модифікувати та надалі скидати їх й на прифронтові міста, в тому числі й на міста наші цивільні, де більш менш відносно тиха обстановка. Суми вражаються КАБами, й Харків, Запоріжжя й багато інших міст

- зазначив Євлаш.

Доповнення

Армія рф 8 квітня вдарила керованими авіаційними бомбами по центру міста Білопілля Сумської області.

Додамо 

 Директор Київського науково-дослідного інституту судових експертиз Олександр Рувін повідомляв, що  через санкційний тиск росіяни при виробництві авіаційних бомб почали використовувати деталі аналогічні тим, які застосовуються у побутових вентиляторах. 

За його словами, санкційна політика безперечно вже відчутна, однак її важливо продовжувати і посилювати. 

Велика частина роботи присвячена дослідженню мікроелектроніки в російській зброї, адже саме це забезпечує загалом можливість її використання. Ми бачимо, що високотехнологічні іноземні електронні компоненти є в кожній російській ракеті, якою ворог атакує Україну. Без цих деталей, які виготовлені американськими, французькими, німецькими та виробниками інших країн зброя б просто не існувала. Країна-агресор не має достатньо технологій та потужностей для їх виробництва. Вже зараз, там де це можливо, у своїх ракетах росіяни намагаються замінити іноземні компоненти на вітчизняні, але є важливі стратегічні частини з якими це зробити неможливо

- підсумував директор КНДІСЕ.