Не народжений для війни. Кирило Кернес пояснив, чому виїхав з України

Не народжений для війни. Кирило Кернес пояснив, чому виїхав з України

Київ  •  УНН

 • 181342 перегляди

Read in English

Не народжений для війни. Кирило Кернес пояснив, чому виїхав з України

Син колишнього мера Харкова Геннадія Кернеса, депутат Харківської обласної ради Кирило Кернес заявив, що втік від війни за кордон, бо не народжений для війни. Він розповів, що після початку широкомасштабного вторгнення росії в Україну лише тиждень знаходився з дітьми в Харкові, передає УНН.

"Я до останнього не хотів виїжджати, але я розумів, що потрібен тверезий розум. У нас робота творча. Є люди, які народилися для того, щоби воювати. І є люди, які народилися для того, щоб будувати, створювати та допомагати. Я вважаю себе з тих людей, які допомагають, творять", - заявив Кернес в інтервʼю журналісту Дмитру Гордону.

Навіть якщо на секунду уявити, що Кирило Кернес не народжений для війни, як він стверджує, є багато сфер, у яких здоровий чоловік-депутат міг би бути корисним навіть без зброї в руках. Одна із найважливіших - це волонтерство. Чомусь депутат-втікач не пішов готувати їжу для харків'ян чи відбудовувати знищені російськими ракетами їхні домівки, не зайнявся доставкою автівок з-за кордону, маючи підстави для виїзду, чи пошуком ліків й обладнання для військових медиків. Його цікавили лише власні інтереси.

Він, зокрема, стверджує, що виконувати свої депутатські обов'язки йому безпечніше з Німеччини. Проте досі не зрозуміло, як він їх виконує, сидячи за кордоном. Адже поява по відеозв'язку з облрадою для того, аби зробити заяву, – це далеко не депутатські обов'язки. Це швидше говорить про те, що він використовує депутатство у своїх цілях, у тому числі для піару власної персони.

Пояснюючи ЗМІ своє рішення втекти з України, він кілька разів змінював версії.

Після версії, що він творча людина, не народжена для війни, Кирило Кернес почав розповідати, що хвилювався за безпеку дітей - доньки Кіри й сина Луки.

В іншому інтервʼю депутат облради заявив, що виїхав для того, аби збирати якісь докази й щось розслідувати. Тобто, поки Україна воює з росією, і на фронті гинуть кращі, Кирило Кернес ходить по німецькій лікарні й збирає якісь докази? Тут справедливо було б зазначити, що "докази", які він нібито весь цей час збирав про події трирічної давнини, які точно не на часі, поки країну намагається розірвати хворий на голову сусід, Кернес так нікому й не надав. Тобто це ілюзія, створена ним же самим і, мабуть, у яку він сам повірив.

За третьою версією, йому хтось погрожує, тому він втік задля власної безпеки. Примітно, що про дітей у цьому контексті Кернес-молодший уже не згадує. Водночас немає й його заяви до правоохоронців про погрози.

Психолог Світлана Григель каже, що така плутанина версій і думок Кирила Кернеса свідчить про те, що він щось приховує.

"Про невпевненість це навряд чи може свідчити. Швидше, про приховування якихось істинних причин виїзду", - зазначила вона в ексклюзивному коментарі УНН.

Вона також вважає, що такими протиріччями Кирило Кернес намагається також привернути увагу до своєї персони. За словами психолога, надання різноманітної суперечливої інформації викликає у людей більше зацікавленості, обурення, різні емоції, почуття, навіть негативні, але це все привертає увагу.

"Це такі нарцистичні прояви особистості, де людина хоче займати якісь позиції. Для чого їй це потрібно – це вже знову ж таки друге питання. Переважно люди, які це роблять, – самовпевнені можуть бути, хитрі – бо без хитрості тут далеко не заїдеш", - зазначила психолог.

Варто зазначити, що суперечливими є версії Кирила Кернеса не лише щодо втечі у Німеччину, але це вже інша історія.

Нагадаємо

Раніше ми розповідали, хто такий Кирило Кернес і як його заяви підігрують кремлю.