Україна здобула перемогу над збірною Грузії в Лізі націй

Київ  •  УНН

11 жовтня 2024, 21:37  •  6322 перегляди

Read in English

Збірна України здобула мінімальну перемогу над Грузією у третьому турі Ліги націй. Михайло Мудрик забив єдиний гол на 35-й хвилині, принісши команді перші три очки в турнірі.

Збірна України мінімально перемогла національну команду Грузії у третьому турі Дивізіону B Ліги націй 2024/25. Про це повідомляє УАФ, пише УНН.

Зазначається, що матч Україна - Грузія пройшов у польській Познані.

На 35-й хвилині Михайло Мудрик забив по воротах грузинів і відкрив рахунок матчу.

На цій грі українська збірна набрала перші три очки, проте продовжує залишатись на останньому місяці в турнірній таблиці групи.

У наступному турі Ліги націй збірна України зійдеться з командою Чехії, а Грузія зіграє проти Албанії. Ці поєдинки відбудуться 14 жовтня.

Дебют Калюжного, повернення Довбика: Ребров оголосив стартовий склад на матч проти Грузії 11 жовтня 2024, 17:57 • 12139 переглядiв