У Херсоні з незаконного обігу вилучено партію фальсифікованого пального вартістю понад 3 млн грн
Київ • УНН
КИЇВ. 12 грудня. УНН. У Херсонській області ліквідовано схему незаконної реалізації фальсифікованих пально-мастильних матеріалів. Вилучено понад 148 тонн товару загальною орієнтовною вартістю понад 3 млн грн. Про це УНН повідомили у прес-службі Державної фіскальної служби України.
Співробітники податкової міліції ГУ ДФС у Херсонській області спільно із працівниками прокуратури в рамках операції “Акциз-2016” та оперативного супроводження кримінального провадження за ч.2 ст.364 КК України виявили схему незаконного розповсюдження та реалізації фальсифікованих пально- мастильних матеріалів невідомого походження без будь-яких дозвільних документів.
ЧИТАТИ ТАКОЖ: Підвищення акцизу на дизпаливо може призвести до відходу частини ринку в тінь
На підставі ухвали суду проведено обшук за місцем реалізації та зберігання пально-мастильних матеріалів у м. Херсоні.
За результатами проведеного обшуку вилучено понад 148 тонн ПММ (ДП, бензин А-92, А-95) загальною орієнтовною вартістю більше 3 млн грн. та обладнання (ємності, паливо — роздавальні колонки), яке використовувалось у протиправній діяльності.
Загальна вартість вилучених ТМЦ — 4 млн 258 тис. грн.
Вилучені ТМЦ передано на відповідальне зберігання.
Досудове розслідування кримінального провадження проводить прокуратура Херсонської області.
Нагадаємо, як повідомляв УНН, на Херсонщині затримали три танкери з контрабандним дизпаливом.
Також нагадаємо, посадовці на Полтавщині торгували неякісним пальним та ухилялись від сплати податків.
При цьому, за словами С.Корецького, цивілізований ринок постійно і відверто говорить про ситуацію, яка зараз складається на ринку палива через “розгул” “сірих” дилерів.
“Ми пишемо відкриті листи, звертаємося до правоохоронних органів з тим, щоб вони вживали всіх необхідних дій для того, аби зупинити цю незаконну діяльність.
Звичайно, у стані економічної кризи люди будуть шукати для себе більш дешевші варіанти, і пального також. Завдання одне — позакривати незаконні осередки паливного бізнесу, та дати таким чином можливість системним гравцям, які сплачують всі податки, які везуть якісне пальне, працювати так, як вони працюють”, — наголосив гендиректор компанії WOG.