У Грузії популярний серед лідерів правлячої партії ресторан припинив роботу на знак протесту
Київ • УНН
Ресторан "Каклебі" у Цкнеті припинив роботу через поточні події в країні. Тбіліський театр опери також скасував вистави, а ізолятори переповнені після двох днів розгонів протестів.
У Грузії популярний ресторан "Каклебі" у приміському Цкнеті припинив роботу на знак протесту на тлі поточних подій у країні, передає УНН із посиланням на "Новини Грузія".
"Ми не можемо обслуговувати вас і заплющувати очі на те, що відбувається в нашій країні. Ресторан зачинено. Майбутнє Грузії в Європі", - йдеться у заяві на сторінці закладу у Facebook.
За даними видання, "Каклебі" часто відвідують представники "Грузинської мрії". Прем'єр Іраклій Кобахідзе та інші лідери партії влади вечеряли там пізно ввечері 28 листопада – до ресторану вони вирушили одразу після оголошення про заморожування процесу євроінтеграції.
Журналісти "підловили" Кобахідзе, поцікавившись, "що він відзначає", коли до парламенту Грузії протестувати прийшли тисячі людей, а спецназ уже готується до їхнього розгону. Прем’єр коментарів не зробив.
Додамо
Крім того, Тбіліський державний театр опери та балету імені Закарія Паліашвілі скасував спектаклі через поточні події в країні.
"Повідомляємо, що у зв'язку з поточними подіями в країні вистави "Даїсі" 30 листопада та 1 грудня перенесені", - йдеться у заяві театру.
Нових дат поки не оголошено. Власників квитків обіцяють повідомити пізніше.
Крім "Даїсі", інших спектаклів у театрі за два найближчих дні не планувалося.
Тбіліська опера знаходиться на проспекті Руставелі – неподалік головної протестної локації країни, парламенту Грузії. Ще ближче – театр Шота Руставелі, художній керівник якого Роберт Стуруа – великий прихильник правлячої "Грузинської мрії". Там поки що не повідомляли про відміну вистав.
Цікаво, що напередодні співробітники театру Руставелі відчинили двері для демонстрантів, які намагалися втекти від поліції.
Нагадаємо
Вже два дні на Руставелі тривають силові розгони протестувальників проти рішення уряду про зупинення євроінтеграції. Проти демонстрантів застосовують водомети та сльозогінний газ. Правозахисники говорять про десятки побитих поліцією учасників акції та співробітників ЗМІ, які висвітлювали події.
За два дні в адміністративному порядку на мітингах затримано 150 осіб.