Рішення суду про арешт рахунків буде оскаржено як незаконне - "Фагор"
Київ • УНН
КИЇВ. 19 травня. УНН. Рішення Печерського суду міста Києва, який підтримав клопотання прокуратури про арешт рахунків фінансової компанії “Фагор” буде оскаржено як незаконне. Про це повідомили у фінансовій компанії, передає УНН.
У “Фагорі” зауважили, що це не перша спроба силових відомств незаконно впливати на господарську діяльність компанії, зловживаючи своїми повноваженнями.
Чергову активацію незаконних дій правоохоронців „Фагор“ пов’язує з програшем Фонду гарантування вкладів у судових спорах за кредитний портфель банку „Михайлівський“.
Нагадаємо, 25 травня 2017 року Вищий адміністративний суд підтвердив правомірність продажу кредитного портфеля банку „Михайлівський“ фінансовим компаніям. Тим самим він визнав незаконними дії Фонду гарантування вкладів, який спробував визнати угоду незаконною.
24 травня 2017 року Господарський суд Києва визнав фінансову компанію „Фагор“ законним власником кредитного портфеля банку „Михайлівський“.
Ще раніше суд загальної юрисдикції відмовив Фонду гарантування та банку „Михайлівський“ у скасуванні судових рішень, якими "Фагор" було визнано законним та добросовісним власником кредитного портфелю банку.
Всі вищевказані рішення судів свідчать про те, що Фонд гарантування вкладів фізосіб незаконно збирав і продовжує збирати гроші з позичальників банку „Михайлівський“.
Проте замість того щоб стягнути незаконно отримані кошти громадян з Фонду гарантування вкладів, передати їх законному одержувачу — фінансовій компанії "Фагор" та притягнути до відповідальності службових осіб Фонду гарантування, які винні в омані та обкраданні позичальників і вкладників банку „Михайлівський“, прокуратура займається прикриттям незаконної діяльності чиновників”, - наголосили у “Фагорі”.
За даними компанії, рішення суду, який задовольнив клопотання прокуратури про арешт рахунків, не так шкодить самій компанії, як громадянам та державі в цілому.
“Слідчі прокуратури клопотали про заборону абсолютно всіх видаткових операцій компанії. Основними видатковими операціями компанії є повернення позик, залучених від клієнтів, та сплата податків, зборів й інших обов’язкових платежів до державного бюджету. Тому внаслідок незаконного рішення про арешт коштів, ФК "Фагор" не має можливості виконати свої зобов’язання перед клієнтами і державою. Це в черговий раз свідчить про те, що прокуратура діє не в інтересах держави та її населення, а в інтересах окремих приватних осіб, які мають вплив на силові структури та бажають здійснити рейдерське захоплення активів компанії.
Нагадаємо, що до Національного антикорупційного бюро передані докази вчинення службовими особами Фонду гарантування злочинної діяльності”, — резюмували у “Фагор”.