Київщина розширює співпрацю з бізнесом та аграріями італійського регіону Тоскана - Кравченко розповів деталі

Київщина розширює співпрацю з бізнесом та аграріями італійського регіону Тоскана - Кравченко розповів деталі

Київ  •  УНН

 • 53858 перегляди

Read in English

Голова Київської ОВА обговорив з представниками Тоскани створення спільної онлайн-платформи для бізнесу. Італійські компанії зможуть інвестувати в різні галузі Київщини та допомогти аграріям з впровадженням інновацій.

Під час візиту до Італії голова Київської ОВА Руслан Кравченко зустрівся з Віце-президентом та представниками Асоціації підприємців Тоскани. Їх зацікавила можливість співпраці з підприємцями Київщини в рамках онлайн платформи, де представники бізнесу, компанії та виробництва двох регіонів будуть взаємодіяти, продавати свої послуги та продукти, передає УНН.

"Вже маємо таку платформу з нашим побратимським штатом Вашингтон у США. Тепер працюємо над реалізацією такого ж інструменту з Тосканою. За два тижні домовилися провести онлайн зустріч в розширеному форматі, щоб обговорити можливу реалізацію конкретних проєктів", – повідомив Руслан Кравченко. 

Італійські компанії можуть інвестувати в розвиток інфраструктури, виробництва, енергетики, агропромисловості та інших галузей, забезпечуючи тисячі мешканців Київщини роботою. Крім того, італійські інвестиції сприятимуть розвитку виробництва, орієнтованого на експорт, що зміцнить позиції Київщини на міжнародних ринках. 

Також голова Київської ОВА зустрівся з представниками аграрного сектору Тоскани.

Під час зустрічі обговорили нагальні потреби сільгоспвиробників Київщини. Одна з них — після деокупації області залишається замінованою частина земель сільськогосподарського призначення, що робить їх непридатними для обробки. Крім того, через постійні обстріли втрачена значна частина техніки.

Ще один виклик – брак робочої сили. Тому максимальний перехід на автоматизацію робіт стає як ніколи актуальним для аграріїв пристоличного регіону. 

"Сільськогосподарські виробники Київщини зацікавлені у впровадженні нових сучасних агроіновацій, що дозволять підвищити врожайність, при цьому залишатися екологічно та економічно ощадливими.  Аграріям також потрібна допомога у відбудові об’єктів логістики. Обговорили і потребу аграріїв у незалежному електропостачанні. Йдеться про біогазові установки, сонячні електростанції, когенераційні установки. Запросив італійських аграріїв також долучитися до роботи в рамках онлайн платформи для бізнесу", – розповів голова КОВА.