Газета зберегла рубрику огляду книг після твіту Стівена Кінга
Київ • УНН
КИЇВ. 13 січня. УНН. Письменник Стівен Кінг допоміг газеті The Portland Press Herald, що виходить в його рідному штаті Мен, зберегти рубрику, в якій друкували рецензії на книги. Про це повідомляється на сайті видання, передає УНН.
У п’ятницю Кінг у своєму Twitter звернув увагу на те, що газета, що зіштовхнулася з фінансовими труднощами, більш не має наміру публікувати підготовлені позаштатними авторами огляди книг, в яких розповідається про штат Мен, або тих, які були в ньому написані. Письменник закликав своїх прихильників виступити зі спільним закликом до редакції The Portland Press Herald зберегти цю рубрику. У Кінга більш 5 млн підписників в Twitter.
У газеті відповіли на звернення письменника, підкресливши, що відчувають різку нестачу коштів. Представники видання повідомили в Twitter, що готові зберегти рубрику, якщо хоча б 100 чоловік з числа прихильників Кінга погодяться оформити підписку на електронну версію видання.
Вже через добу The Portland Press Herald повідомила, що поставлена мета виконана. Як пояснили в газеті, підписку оформили понад 100 осіб, проте скільки саме, не уточнили.
The Portland Press Herald/Maine Sunday Telegram will no longer publish local, freelance-written reviews of books about Maine, set in Maine, or written by Maine authors.
Retweet this if you're from Maine (or even if you're not). Tell the paper DON'T DO THIS.
Стівен Кінг є автором понад 50 романів, які розійшлися тиражем майже в 350 млн екземплярів. Його перший роман “Керрі” з’явився в середині 1970-х років, за ним послідував роман “Сяйво”, що приніс йому першу популярність. Під псевдонімом Річард Бахман в світ вийшли його романи “Лють”, “Довга прогулянка”, “Дорожні роботи”, “Людина, що біжить”. У 1982 році він опублікував роман “Стрілець” — перший в циклі з восьми романів “Темна вежа”. У 2003 році він був удостоєний медалі Національного книжкового фонду за видатний внесок в американську літературу, а в 2014 році був нагороджений Національною медаллю за досягнення в мистецтві. У січні 2018 року було оголошено, що громадська організація PEN America удостоїла Кінга премії “За літературну діяльність”.
Як повідомляв УНН, визначено найгірший опис сексу в українській літературі у 2018 році.