Декілька сценаріїв переводу між частинами: у Міноборони розповіли про особливості нових функцій Армія+

Декілька сценаріїв переводу між частинами: у Міноборони розповіли про особливості нових функцій Армія+

Київ  •  УНН

 • 24039 перегляди

Read in English

Міноборони запроваджує електронну систему переведення військових між частинами через застосунок "Армія+". Військові зможуть подавати рапорти онлайн з гарантованою відповіддю протягом 72 годин.

Зміна місця служби в застосунку Армія+ надасть військовим декілька можливостей з переводу між частинами: з бойової частини - в бойову, з тилової - в бойову, або з бойової частини - в тилову, якщо є відповідне рішення ВЛК. Про це розповіла заступниця міністра оборони Катерина Черногоренко в ефірі телемарафону, передає кореспондент УНН.

Деталі

Чорногоренко нагадала, що вчора уряд прийняв постанову, яка врегулювала процес подачі електронного рапорту, розгляду його з боку кадрового центру ЗСУ і зобов’язала гарантувати подачу рапорту відповідь протягом 72 годин.

Даний процес стає цифровим, тепер рапорт можна буде подати за кілька хвилин прямо в мобільному застосунку. Це рішення надасть можливість нашим військовим робити переміщення між підрозділами достатньо швидко і надасть можливість переводитися в декілька сценаріїв: з бойової частини - в бойову, з тилової - в бойову, або з бойової частини - в тилову, якщо є відповідне рішення ВЛК, якщо особа не займає у своїй бригаді посаду, яка відповідає висновку ВЛК

- сказала Черногоренко.

Вона зазначила, що особливою відмінністю подання такого рапорту через застосунок є те, що його не потрібно направляти на командира.

Цей рапорт одразу направляється до кадрового центру, і якщо в деяких сценаріях це рішення командира потрібно, то кадровий центр самостійно його отримує без додаткового навантаження військовослужбовця

- додала Черногоренко.

Вона зазначила, що даний функціонал запрацює в мобільному застосунку з 15 листопада. Також за її словами, переведення між частинами в застосунку буде доступне лише один раз на рік. Також в разі відмови військовому у переведенні, буде вказуватися вичерпний перелік причин.

Наприклад, це переведення ініційоване частіше, ніж один раз на рік, або укомплектованість даного підрозділу є критичною для командира і ця причина також зазначається

- наголосила заступниця міністра.

Нагадаємо

Президент України Володимир Зеленський заявив, що переведення воїнів в армії мають бути розблоковані і працюватимуть через застосунок Армія+, технічна готовність старту – 15 листопада.

Також Зеленський доручив Міністерству оборони та Генеральному розробити можливість переведення військових через застосунок "Армія+" на всі Сили оборони та безпеки, зокрема на Національну гвардію України та Прикордонну службу.

В застосунку "Армія+" з'явилось ще 5 видів електронних рапортів для військових28 жовт. 2024, 17:38 • 18138 переглядiв