"Чорноморка" в Броварах. Чому ресторан обрав це місто для розширення та що нового пропонує відвідувачам
Київ • УНН
Відома мережа ресторанів "Чорноморка" відкрила новий заклад у Броварах через активний розвиток міста. Ресторан пропонує безкоштовні дегустації, майстер-класи та планує відкрити ще один заклад у місті.
Бровари мають репутацію одного з найпривабливіших міст України для розвитку підприємництва. Завдяки зусиллям місцевої влади тут створено сприятливий бізнес-клімат, який дозволяє місцевим підприємствам активно розвиватися, а також приваблює відомі мережі відкривати свої представництва. Підтримка підприємців не лише стимулює економічне зростання, але й сприяє створенню нових робочих місць і покращенню якості життя у територіальній громаді.
Цей позитивний тренд підтверджується появою нових закладів та бізнесів у місті. Одним із останніх прикладів стала відома мережа ресторанів "Чорноморка", яка відкрила свій ресторан у Броварах. Власники мережі зазначають, що рішення про відкриття у місті було зумовлене активним розвитком громади та позитивними відгуками мешканців.
Чому Бровари?
Як розповів керуючий рестораном "Чорноморка" у Броварах Сергій Жуля, вибір міста для відкриття нового закладу був очевидним.
"По-перше, до нас в гості з Броварів давно в Київ вже приїжджають, і пишуть відгуки, що було б супер, що б ми були там. По-друге, Бровари – місто, яке розвивається, розбудовується і там дуже багато тих гостей, яких би ми хотіли бачити у себе у закладах", – зазначив Жуля у коментарі УНН.
Заклад уже став популярним серед місцевих мешканців. За словами керуючого, кількість відвідувачів стабільно зростає, і компанія навіть розглядає можливість відкриття ще одного ресторану в Броварах.
"Якщо розглядати з точки зору бізнесу, тут можна сміливо відкривати ще одну "Чорноморку". Люди цікавляться, приходять, і ми вдячні їм за вибір нашого закладу. Навіть під час війни ми розвиваємось, компанія відкриває і в Україні, і за кордоном нові проєкти. Я думаю, що це все буде іти поступово, будемо бачити по запиту і щоб був нормальний розвиток компанії, головне не бігти наперед" – розповів Жуля.
"Чорноморка" в Броварах дотримується філософії відкритості та взаємодії з гостями. Як розповідає маркетолог мережі Олександр Кучерук, заклад регулярно проводить акції, майстер-класи та заходи, спрямовані на залучення відвідувачів.
"Щодня у нас безкоштовно пригощають юшкою з 12:00 до 16:00, є спеціальні акції на свіжу рибу та морепродукти. Ми також проводимо тематичні майстер-класи, де гості можуть навчитися готувати страви з риби, отримати продукти додому та похвалитися своїми кулінарними успіхами", – розповідає Кучерук.
Заклад пропонує демократичні ціни, безкоштовні дегустації та інтерактивні заходи. Це дозволяє гостям не лише скуштувати улюблені страви, але й стати частиною унікального кулінарного досвіду.
"Чорноморка" у Броварах не лише створює робочі місця, але й сприяє формуванню позитивного іміджу міста. "Ми дуже відкриті для гостей, ми ділимось своїми рецептами, навчаємо як потрібно готувати і відкрито заявляємо звідки наш продукт, ми навіть показуємо все.. І в соцмережах люди можуть слідкувати за нами – як ми їздимо, обираємо, веземо., тому ми дуже відкрита компанія для гостя", – зазначає Жуля.
Бровари створюють сприятливі умови для бізнесу завдяки співпраці з місцевою владою, яка активно підтримує підприємців. Це спонукає підприємства обирати це місто для розвитку, а броварчани отримують доступ до якісних послуг та продукції.
Бровари – це місто можливостей, де бізнес і громада співпрацюють для створення комфортного середовища. Відкриття нових закладів, як "Чорноморка", підтверджує: Бровари – гарне місце для старту та розвитку підприємництва.
Додамо
У Броварах при міській раді працює Центр з підтримки бізнесу, де підприємці та люди, які тільки планують відкрити свою праву, можуть отримати безкоштовні консультації з питань реєстрації бізнесу, оренди приміщень та отримання грантів. Цього року до Центру звернулося близько 150 осіб, переважно представники мікро- та малого бізнесу.
За словами міського голови Броварів Ігоря Сапожка, за час воєнного стану в рамках реалізації 76 інвестиційних проєктів. Броварам вдалося залучити понад 466 мільйонів гривень інвестицій та створити майже 600 нових робочих місць. Він додав, що за період воєнного стану у Броварській громаді збільшилася кількість різноманітних фірм та фізичних осіб-підприємців – на даний час їх налічується понад 18 тисяч.
Окрім іноземного фінансування Бровари отримають й іншу допомогу від міст-побратимів. Наприклад, німецькі партнери надали місцевій громаді генератори, медичне обладнання, спеціальний транспорт та багато іншої допомоги. Для того, щоб зі своїми українськими колегами визначити конкретні напрямки подальшої співпраці у жовтні до Броварів прибув представник муніципалітету німецького міста-побратима Єни, міський радник Матіас Міт.
Загалом, в рамках співпраці з німецькими містами Єна та Ерланген, а також районом Лан-Ділль Бровари отримали три карети швидкої допомоги, чотири пожежних автомобілі, три одиниці комунального транспорту, один шкільний автобус, генератори, різноманітне обладнання для навчальних закладів громади та модульного містечка, у якому живуть переселенці.