Жіноча збірна України з фехтування приносить країні першу золоту медаль на Олімпійських іграх-2024. Про це повідомляє Міністерство молоді та спорту України, передає УНН.
Деталі
Україна здобула перше Олімпійське золото в Парижі завдяки жіночій збірній з фехтування на шаблях. У фіналі наші спортсменки обійшли команду Південної Кореї з рахунком 45:42, ставши переможницями командного турніру на Олімпійських іграх-2024 в Парижі.
Команду України представляли Ольга Харлан, Олена Кравацька, Аліна Комащук та Юлія Бакастова. У вирішальному поєдинку фехтували Харлан, Комащук і Бакастова.
![Image](/img/2024/08/03/1722712762-2750-large.webp)
На шляху до фіналу українські шаблістки перемогли Італію у чвертьфіналі (45:37), а згодом – Японію у півфіналі (45:32), забезпечивши собі медаль.
"Знаю, кому не треба тиснути руку": Харлан про обійми з ексросіянкою після виграшу бою Олімпіади30 липня 2024, 10:57 • 16669 переглядiв