Українські виробники створили дрон з характеристиками Mavic: Мінстратегпром показав перші демонстраційні польоти

Українські виробники створили дрон з характеристиками Mavic: Мінстратегпром показав перші демонстраційні польоти

Київ  •  УНН

 • 17606 перегляди

Read in English

8 українських виробників представили вітчизняні дрони з характеристиками китайського Mavic. 6 команд успішно виконали польотні місії на 10 км, продемонструвавши свої розробки військовому командуванню.

Українські виробники створили дрон з характеристиками китайського Mavic, 6 команд виконали польотні місії, продемонструвавши свої розробки військовому командуванню, повідомив міністр з питань стратегічних галузей промисловості України Герман Сметанін у Telegram у понеділок, пише УНН.

"Українські виробники зробили дрон з тактико-технічними характеристиками китайського Mavic. На відео ви бачите перші демонстраційні польоти цих виробів", - вказав Сметанін.

З його слів, вихідними зібрали 8 виробників таких дронів, на різних стадіях готовності, і два з них уже кодифіковані. "6 команд виконали польотні місії: політ на 10 км на висоті понад 250 м та пошук мішені. Це була демонстрація для Генерального штабу, Командування Сил безпілотних систем, Командування сил логістики, державних закупівельників та військових підрозділів", - розповів міністр.

Як зазначив Сметанін, військові оцінили якість виробів, а також поспілкувалися з виробниками напряму щодо характеристик, особливостей та спроможностей виробництва.

"Перш за все, я дякую українським командам виробників, які змогли створити такий продукт в Україні. Недорогий, функціональний, простий в управлінні. А головне - він створюється всередині країни, що, по-перше, робить нас більш незалежними від закордонних поставок, а по-друге, залишає гроші в країні. Наші виробники прагнуть виробляти саме те, що дійсно потрібно Силам оборони. Далі - більше", - вказав голова Мінстратегпрому.

Уряд дозволив закуповувати дрони українського виробництва через закритий функціонал Prozorro - Федоров4 лип. 2024, 13:42 • 17762 перегляди