Українка здобула "бронзу" на чемпіонаті Європи з триатлону в Румунії

Київ  •  УНН

7 жовтня 2024, 21:36  •  8437 перегляди

Read in English

Ксенія Левковська виборола бронзову медаль на чемпіонаті Європи з триатлону серед Балканських країн у Румунії. Вона подолала дистанцію за 01:08:01, фінішувавши третьою після спортсменок з Трінідаду і Тобаго та Румунії.

У Румунії українська спортсменка завоювала бронзову медаль на чемпіонаті Європи з триатлону серед Балканських країн. Про це повідомляє Міністерство молоді та спорту, передає УНН.

Ксенія Левковська подолала дистанцію, що включала 750 метрів плавання, 20,8 км велогонки та 5 км бігу, з часом 01:08:01, що дозволило їй зайняти третє місце.

Перемогу здобула Алесія Орла з Трінідаду і Тобаго, фінішувавши з часом 01:04:38, а "срібло" отримала Аліче Пержую з Румунії, яка подолала дистанцію за 01:07:48.

Олімпіада-2024: тренування з триатлону скасовано через брудну Сену3 серпня 2024, 14:49 • 23329 переглядiв