Україна провела першу атаку виключно за допомогою роботизованих систем - ISW

Україна провела першу атаку виключно за допомогою роботизованих систем - ISW

Київ  •  УНН

 • 12284 перегляди

Read in English

Українські військові успішно атакували російські позиції біля Липців за допомогою безпілотних наземних машин та FPV-дронів. Україна також розробляє нові типи дронів, стійких до РЕБ.

Українські сили провели свою першу атаку виключно з використанням безпілотних наземних транспортних засобів та FPV-дронів. Про це повідомляє Інститут вивчення війни (ISW), пише УНН.

Деталі

Повідомляється, що представник української бригади, що діє на Харківському напрямку, повідомив 20 грудня, що українські сили провели свою першу наземну атаку виключно з використанням роботизованих систем замість піхоти в невказану дату поблизу населеного пункту Липці (на північ від Харкова) та успішно знищили невказані російські позиції під час атаки.

Як пише ISW, речник заявив, що українські сили провели атаку за допомогою десятків БПЛА, оснащених кулеметами, а також використовували БПЛА для встановлення та розмінування невказаних позицій у цьому районі. Українські офіційні особи неодноразово наголошували на зусиллях України щодо використання технологічних інновацій та можливостей асиметричного удару для компенсації обмежень України в живій силі на відміну від готовності росії прийняти неприйнятні показники втрат задля незначних територіальних придбань, вказано у звіті.

Зазначається, що Україна також продовжує інноваційне виробництво безпілотників.

У Генштабі України повідомили, що українські чиновники завершили випробування безпілотника на оптоволоконних кабелях, який буде більш стійким до радіоелектронної боротьби (РЕБ). Російські війська, як вказано, нещодавно застосували такі безпілотники в Курській області та Україні. Українська компанія-виробник дронів повідомила, що нещодавно зібрала прототип першого безпілотника FPV, виготовленого виключно з компонентів, виготовлених в Україні.

Доповнення

Президент України Володимир Зеленський поставив завдання виготовити 3 тисячі крилатих ракет та 30 тисяч далекобійних безпілотників наступного року.

"Можемо вражати цілі на 2000 км": розвідники розповіли про нові дрони українського виробництва25 лист. 2024, 10:24 • 14249 переглядiв