Україна посідає 17-ту позицію в медальному заліку Оліпіади-2024

Київ  •  УНН

8 серпня 2024, 01:10  •  16754 перегляди

Read in English

Боксер Олександр Хижняк став олімпійським чемпіоном у ваговій категорії 80 кг. Україна посідає 17-те місце в медальному заліку з 3 золотими, 2 срібними та 3 бронзовими нагородами.

У дванадцятий день ХХХІІІ Олімпійських ігор у Парижі представники національної збірної України змагалися в шести видах спорту. Боксер Олександр Хижняк завоював третє "золото", повідомляє в четвер Національний Олімпійський комітет (НОК) України в телеграм-каналі, передає УНН

Зазначається, що в медальному заліку, з трьома золотими, двома срібними та трьома бронзовими нагородами, Україна знову посідає 17-ту позицію.

Бокс (вагова категорія 80 кг): Олександр Хижняк став Олімпійським чемпіоном, перемігши у фінальному бою чинного чемпіона світу Нурбека Оралбая з Казахстану (3:2)

Греко-римська боротьба: Парвіз Насібов вийшов у фінал у ваговій категорії до 67 кг. В 1/8 він здобув перемогу над сербом Мате Немесом (3:2), в 1/4 над Амантуром Ісмаїловим із Киргизстану (7:6). В 1/2 взяв гору над чинним віце-чемпіоном світу Хасратом Джафаровим з Азербайджану за рахунок переваги останнього технічного бала (*3:3). Жан Беленюк, здолавши в першій сутичці китайця Цянь Хайтао (7:1), а в другій - Нурсултана Турсинова з Казахстану (7:3), поступився в півфіналі іранцеві Алірезу Мохмадіпіані (3:3*), і буде боротися за бронзу у ваговій категорії до 87 кг.

Жіноча боротьба: Оксана Лівач у сутичці за бронзу у ваговій категорії до 50 кг поступилася чинній чемпіонці світу та Олімпійській чемпіонці Токіо-2020 Юї Сусакі з Японії (0:10)

Легка атлетика: представники спортивної ходьби Іван Банзерук та Людмила Оляновська посіли 17-ме місце у змішаній естафеті - дисципліні, яка дебютувала в програмі Олімпійських ігор. Олег Дорощук, показавши результат 2.24 м, вийшов у фінал стрибків у висоту. Владислав Лавський, який зупинився на висоті 2.15, та Андрій Проценко, який не зміг із трьох спроб взяти стартові 2.15, завершили виступи на Іграх-2024

Веслування на байдарках і каное: Марія Повх провела два заїзди в байдарці-одиночці на 500м. Фінішувавши четвертою в попередньому раунді, українка не змогла напряму вийти в півфінал, але зробили це завдяки третій позиції в 1/4. Павло Алтухов у каное-одиночці на 1000м, фінішувавши п'ятим у своєму попередньому заїзді, кваліфікувався в 1/4, де став третім і зупинився за крок від 1/2, таким чином завершивши виступи на Олімпіаді

Стрибки у воду (трамплін 3м): Вікторія Кесар на 27-му місці завершила змагання в кваліфікації і не змогла вийти в півфінал, де виступатиме Топ-18.

Повідомляється, що 8 серпня українці вийдуть на страт в 8 видах спорту.

Зеленський привітав Хижняка із золотом Олімпіади в Парижі7 серпня 2024, 21:54 • 16032 перегляди