У столиці на Подільському мостовому переході триває влаштування конструкцій тунелів метрополітену мілкого закладання - КМДА

У столиці на Подільському мостовому переході триває влаштування конструкцій тунелів метрополітену мілкого закладання - КМДА

Київ  •  УНН

 • 46441 перегляди

Read in English

На Подільському мостовому переході в Києві триває монтаж конструкцій тунелю метрополітену мілкого закладання: ведуться роботи з будівництва тунелю під залізницею та встановлення залізобетонних паль для тунелю між станціями "Затока Десенка" та "Райдужна".

На Подільському мостовому переході у Києві тривають роботи з влаштування конструкцій тунелів метрополітену мілкого закладання на перегоні між станціями "Затока Десенка" та "Райдужна" на території Русанівських садів. Про це повідомляє пресслужба КМДА, пише УНН.

Деталі

Зазначається, що вже влаштовано тимчасові насипи під будівництво тунелю під залізницею, триває влаштування залізобетонних паль тунелю.

Це один із важливих для міста інфраструктурних об’єктів, де зараз тривають активні роботи. Нині тут будують ділянку дороги від вул. Петра Вершигори до розворотного кільця трамвая (у напрямку до вул. Оноре де Бальзака). Наразі здійснюються такі роботи: виправлення профілю колій трамвая, мощення міжколійного простору залізобетонними плитами, влаштування конструкцій дорожнього одягу вздовж трамвайних колій і будівництво підпірних стін. Наступним етапом стане винесення інженерних мереж залізниці, розбирання колій і залізничної платформи та влаштування паль тунелю в межах земляного насипу,

- зазначив перший заступник голови КМДА Микола Поворозник.

Він також зауважив, що з’єднання Подільського мостового переходу з вулицею Оноре де Бальзака та запуск приватного транспорту цією ділянкою дороги дозволить зменшити навантаження на Північний міст і трафік транспорту на Троєщину.

Нагадаємо

Минулого року на сайті Київської міської ради було зареєстровано проект рішення "Про затвердження Міської цільової програми розвитку транспортної інфраструктури міста Києва на 2024-2025 роки", який передбачає, що загальний бюджет програми становитиме 34 млрд 783 млн 627 тис. гривень.