Шольц прибув до Індії. Війна росії проти України буде важливою темою

Шольц прибув до Індії. Війна росії проти України буде важливою темою

Київ  •  УНН

 • 1663499 перегляди

КИЇВ. 25 лютого. УНН. Канцлер Німеччини Олаф Шольц прибув до Індії з першим державним візитом. Після переговорів з прем'єр-міністром Нарендрою Моді канцлер наголосив на важливості двосторонніх відносин між двома країнами. Також він торкнувся теми повномасштабної війни росії проти України. Про це повідомляє УНН з посиланням на прес-службу Федерального уряду.

Цитата

"Канцлер Шольц прибув до Індії з першим державним візитом. Дводенний візит спрямований на поглиблення політичних та економічних відносин. Агресивна війна росії проти України також буде важливою темою", - йдеться в повідомленні.

Деталі

Зазначається, що після прибуття в Нью-Делі з дводенним державним візитом канцлер Олаф Шольц наголосив, що в Індії та Німеччини вже склалися дуже хороші відносини.

"З точки зору змісту будуть інтенсивно обговорюватися всі теми, важливі для розвитку двох країн, а також для миру в усьому світі", - йдеться в повідомленні.

Повідомляється, що після переговорів із прем'єр-міністром Нарендрою Моді канцлер наголосив на важливості двосторонніх відносин між двома країнами.

"Я переконаний, що наші країни тісно пов'язані, тому що у нас схожі ідеї, особливо коли йдеться про демократію та її важливість для нашого життя і для майбутнього, розширення економічних, політичних і культурних зв'язків у різних галузях", - сказав Шольц.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Індія не буде підтримувати додаткові санкції проти росії на зустрічі G20

Додамо

Торкаючись агресивної війни росії проти України, канцлер заявив: «Це жахлива війна з неймовірно великими жертвами, зруйнованими містами, зруйнованими селами, зруйнованими залізничними коліями, зруйнованими об'єктами енергопостачання, і це велика катастрофа».

За його словами, ця війна суперечить принципу, з яким вже давно погодилося міжнародне співтовариство, «не застосовувати силу для переміщення кордонів, але що закон формує міжнародні відносини, і що ревізіонізм не повинен бути основою дій держав».