Росія і США розійшлися в поглядах на боротьбу з кіберзагрозами
Київ • УНН
КИЇВ. 30 червня. УНН. Росія і США по-різному уявляють собі боротьбу з хакерськими атаками. Це випливає з обміну думками між представниками цих країн при ООН, передає УНН із посиланням на DW.
Деталі
Постпред Сполучених Штатів при ООН Лінда Томас-Грінфілд у вівторок, 29 червня, під час відкритого засідання Ради Безпеки запропонувала використовувати для боротьби з кіберзагрозами існуючий інструментарій ООН. Представник Росії Василь Небензя запропонував виробити нові угоди з цього питання.
ООН старанно працювала над загальними правилами і взяла на себе відповідні зобов’язання, підкреслила Томас-Грінфілд. “Настав час реалізувати їх”, — заявила вона, не згадавши Росію, яку США неодноразово звинувачували в хакерських атаках.
Держдеп США повідомив про конструктивний діалог Вашингтона і Москви
У той же день держсекретар Сполучених Штатів Ентоні Блінкен заявив, що Вашингтон чекає від Москви “результатів” в боротьбі з кіберзагрозами. “Жодна відповідальна країна не повинна займатися приховуванням, наданням притулку злочинним організаціям, які беруть участь в такого роду атаках”, — підкреслив глава Держдепартаменту. На його думку, у США і Росії “були деякі конструктивні бесіди”. “Подивимося, чи вийдуть з них практичні результати”, — заявив Блінкен в інтерв’ю італійській національної телерадіомовної корпорації.
Нагадаємо
16 червня в Женеві відбулися переговори президентів Росії і США Володимира Путіна і Джо Байдена. На них сторони заявили про намір почати консультації з кібербезпеки.