Провальна законотворчість Рибалки доводить його повну непрофесійність - політолог
Київ • УНН
КИЇВ. 29 травня. УНН. Законотворча робота народного депутата від РПЛ Сергія Рибалки полягає у самопіарі та лобіюванні чужих інтересів. Таку думку у коментарі УНН висловив політолог Олексій Станчевський, коментуючи провальні та “шкідливі” ініціативи радикала.
“Після того як Сергія Рибалку зняли з посади голови фінкомітету ВРУ, будь-яка його законодавча ініціатива фізично не може пройти через комісію. Він втратив вплив на депутатів із відповідного комітету. Він втратив репутацію. Тому, коли він намагається впровадити черговий непрофесійний законопроект — я не розумію, навіщо? Візьмемо той же законопроект про криптовалюту — відразу було ясно, що він не зможе пройти комітет і що його не винесуть на голосування у ВР. Складається враження, що вся законотворча робота Рибалки заключається у певному самопіарі.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Експерт про наміри Рибалки об’єднати держбанки: бюджет втратить десятки мільярдів гривень
Його (Рибалки — ред.) законопроекти — це або “видимість роботи, або відпрацювання якихось лобістських моментів”, — сказав Станчевський.
Майже всі проекти законів авторства Рибалки є завідома провальними, наголосив політолог.
“Рибалка позиціонує себе як експерт у банківській та фінансовій галузі, тому й подає відповідні законопроекти. Але якщо ми подивимось статистику проектів ЗУ, де стоїть особисте авторство нардепа — майже усі вони висять без руху. Це говорить про невідповідність тій посаді, яку Рибалка займав раніше. Також це говорить про нього як про не професіонала своєї справи”, — додав Станчевський.
Нагадаємо, напередодні банкіри розповіли про недолугість чергового законопроекту Рибалки. Мова йшла про ініціативу політика об’єднати державні банки.
Так, експерти назвали документ Рибалки спробою “вживити колоса на глиняних ногах” у стабілізовану банківську систему.
Негативну характеристику цьому законопроекту (№ 8331-1) радикала дали й інші економісти.
“З точки зору логіки — це абсурд”, — заявив Віктор Борщевський.
Також нагадаємо, що це вже далеко не перша законодавча ініціатива Рибалки, яка викликає подив у експертного середовища.
Так, нещодавно законодавці відмовилися підтримати законопроект Рибалки про кредитні спілки. Тоді експерти зауважили, що пропозиції політика (у разі ухвалення) можуть спровокувати масові банкрутства та знищення близько 200 кредитних спілок.
Беззмістовною експерти вважають і законодавчу ініціативу Рибалки стосовно криптовалют.
Аналогічно непотрібним економісти свого часу охрестили законопроект радикала про ломбарди.