Португалія вводить нічну комендантську годину в регіонах, щоб приборкати спалах COVID-19
Київ • УНН
КИЇВ. 1 липня. УНН. Нічна комендантська година буде введена в декількох португальських муніципалітетах, включаючи столицю Лісабон і місто Порту, оскільки влада намагається взяти під контроль спалах інфекційної хвороби COVID-19. Про це пише УНН, інформує Reuters.
Деталі
Комендантська година з 23:00 до 5:00, яка починається в п’ятницю, буде діяти в 45 муніципалітетах з високим рівнем ризику, включаючи туристичну Албуфейру в сонячному південному регіоні Алгарве.
Захворюваність в Португалії, яка зіткнулася з жорсткою боротьбою з коронавірусом в січні, в четвер підскочила на 2 449 випадків, що є найбільшим зростанням з середини лютого. Однак, щоденна смертність від коронавірусу, залишається значно нижче лютневих рівнів.
“Ми ні в якому разі не можемо стверджувати, що пандемія перебуває під контролем”, — заявила на прес-конференції міністр кабінету міністрів Маріана Вієйра да Сілва.
“Це час, щоб слідувати правилам, уникати зборів, уникати вечірок і намагатися стримувати цифри”.
Нові випадки захворювання реєструються в основному серед нещеплених молодих людей. Влада прискорює кампанію вакцинації, щоб впоратися з різким сплеском хвороби: з наступного тижня вакцинацію робитимуть людям у віці від 18 до 29 років.
Люди, що живуть в столичному районі Лісабона, де сконцентровано більшість нових випадків, все одно повинні пред’явити негативний тест на коронавірус або свідоцтво про вакцинацію, щоб залишити або в’їхати в регіон у вихідні дні.
У 45 муніципалітетах, де буде запроваджено нічну комендантську годину, віддалена робота є обов’язковою, коли це можливо, ресторани і кафе повинні закриватися о 22:30, а весілля можуть проводитися тільки при наявності обмежень.
У 19 з 45 муніципалітетів, включаючи Лісабон і Албуфейру, де ризик зараження “дуже високий”, ресторани, кафе і магазини непродовольчих товарів повинні закриватися о 15:30 у вихідні дні.
Доповнення
В цілому в Португалії, де повністю вакциновано близько 31% населення, з початку пандемії зареєстровано 8 820 06 випадків захворювання і 17 101 смертельний випадок.
На варіант “Дельта” припадає понад половини випадків в країні, яка займає друге місце в Європейському Союзі за семиденним змінним середнім числом випадків на душу населення.
Кількість людей, які потребують лікарняної допомоги, також збільшилася, але їх як і раніше набагато менше, ніж майже 7 000 пацієнтів з коронавірусом, госпіталізованих, коли країна перебувала в ізоляції на початку цього року.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Португалія побоюється четвертої хвилі коронавірусу через “Дельта” штам