
Легалізація канабісу в Німеччині відкладається - ЗМІ
Київ • УНН
КИЇВ. 16 листопада. УНН. Легалізація канабісу в Німеччині, спочатку запланована на кінець року, швидше за все, буде відкладена до 2024 року, з посиланням на чиновників повідомляє dpa, пише УНН.
Деталі
План полягає в тому, щоб ухвалити закон у Бундестазі, нижній палаті парламенту ФРН, у період з 13 по 15 грудня.
Після цього своє слово має сказати Бундесрат, верхня палата, що представляє 16 земель Німеччини. Але останнє засідання палати цього року відбудеться 15 грудня, що робить розгляд законопроекту малоймовірним у 2023 році.
Хоча ці плани не вимагають схвалення Бундесрату, його представники повинні мати можливість обговорити їх, як і будь-який інший законопроект, вказує видання.
Наступне засідання Бундесрату відбудеться 2 лютого 2024 року, після чого закон може набути чинності. Як можлива дата для цього згадується 1 квітня, повідомили dpa джерела в тристоронній коаліції канцлераФРН Олафа Шольца.
Доповнення
Ініційований урядом законопроект передбачає вилучення канабісу зі списку заборонених речовин у законі про наркотики. Дорослим від 18 років і старше дозволяється зберігати до 25 г препарату. В окремому порядку можна вирощувати максимум три рослини.
Членам клубів, які займаються канабісом, має бути дозволено колективно вирощувати наркотик і роздавати його один одному максимум 50 грамів на члена на місяць.
Людям від 18 до 21 року дозволено до 30 грамів на місяць з максимальним вмістом 10% тетрагідроканнабінолу (ТГК).
Легалізація канабісу в Німеччині відкладається - ЗМІ
Легалізація канабісу в Німеччині, спочатку запланована на кінець року, швидше за все, буде відкладена до 2024 року, з посиланням на чиновників повідомляє dpa, пише УНН.

На Запорізькій АЕС стався частковий блекаут через дії рашистів - Енергоатом
Некомпетентні дії рашистів призвели до часткового блекауту на Запорізькій АЕС, повідомили у четвер в НАЕК "Енергоатом", пише УНН.

На Хмельниччині вибухи, працює ППО
На Хмельниччині о 7:30 ранку жителі області чули звуки вибухів. Спрацювали сили протиповітряної оборони. Про це повідомив перший заступник начальника Хмельницької ОВА Сергій Тюрін, передає УНН.

Ще плюс 1130 окупантів: Генштаб оновив дані про втрати ворога
Втрати російських окупантів з початку повномасштабного вторгнення рф в Україну сягнули вже близько 315 620 осіб, 5388 танків, 323 літаків та сотень одиниць військової техніки, повідомили у Генеральному штабі ЗСУ, пише УНН.

У росії заявили про два збиті дрони над Брянською областю і три БПЛА, що летіли на Крим
У міноборони росії повідомили про знищення п'яти українських безпілотників у ніч на 16 листопада. Два з них начебто засоби російської ППО збили над Брянською областю, ще три перехопили над Чорним морем біля Криму, передає УНН.

Сили оборони завдали 13 авіаударів по російській армії – Генштаб
За минулу добу авіація Сил оборони завдала 10 ударів по районах зосередження особового складу, озброєння та військової техніки росіян та ще 3 удари – по зенітно-ракетних комплексах противника. Про це повідомив Генштаб у ранковому зведенні, передає УНН.

Конгрес США ухвалив проект фінансування роботи уряду без допомоги Україні
Сенат Конгресу США ухвалив тимчасовий бюджет уряду без допомоги Ізраїлю та Україні, який 14 листопада схвалили Палата представників. Ініціативу підтримали 87 сенаторів, 11 висловилися проти. Про це пише Reuters, передає УНН.

Румунія стала 10-ю країною-учасницею операції ІНТЕРФЛЕКС з підготовки українських військових
Румунія — країна НАТО — стала десятою державою-учасницею багатонаціональної операції ІНТЕРФЛЕКС з підготовки українських військових за програмою базової військової підготовки під керівництвом Великої Британії та Північної Ірландії. Про це повідомив Генштаб ЗСУ, передає УНН.

Російські нафтові танкери не підпадають під санкції ЄС - дипломати
Російські нафтові танкери не включені в пропозицію Європейської комісії щодо посилення обмеження цін на сиру нафту країни, заявили дипломати ЄС у середу. Про це пише Reuters, передає УНН.

Україна - це не особливий економічний випадок, вступ до ЄС здійсненний - дослідження європейських інститутів
Україна має можливість увійти в процес наздоганяючого розвитку за прикладом країн Центрально-Східної Європи, так само швидко, як це зробили нові члени ЄС. Про це йдеться у новому дослідженні Віденського інституту міжнародних економічних досліджень (Wiiw) і німецького фонду Бертельсмана (Bertelsmann Stiftung), передає УНН.
