Хакери зламали Clubhouse і “злили” голосові повідомлення користувачів
Київ • УНН
КИЇВ. 23 лютого. УНН. Хакери викачали голосові повідомлення із Clubhouse і переправили їх на сторонній веб-сайт. Про це пише УНН з посиланням на Bloomberg.
Деталі
Через тиждень після того, як популярний аудіо-чат Clubhouse заявив, що вживає заходів, щоб хакери чи шпигуни не могли вкрасти дані користувачів, один зловмисник довів, що живий звук платформи може бути вилучений.
Невідомий користувач зміг передавати голосові повідомлення з Clubhouse на власний веб-сайт третьої сторони.
Незважаючи на те, що Clubhouse відповідає за досвід користувачів, наприклад, за додавання нових друзів та пошук кімнат, платформа покладається на китайську компанію для обробки трафіку даних та аудіопродукції.
Цитата
“Clubhouse не може обіцяти конфіденційність для розмов, що проводяться в будь-якій точці світу”, — сказав Алекс Стамос, колишній керівник служби безпеки Facebook.
Що таке Clubhouse
Clubhouse — це нова соцмережа, основою якої є аудіочати. Програма була заснована підприємцем Полом Девісоном та екс-співробітником Google Роханом Сетом ще на початку пандемії. Ідея створення Clubhouse виникла на фоні Covid-19, люди потребували спілкування на самоізоляції. Основною відмінністю такої соцмережі від Google meet, Zoom та інших програм для спілкування, є те, що в Clubhouse неможливо розмовляти через відео, зберігати запис голосового чату. Тобто, людям не потрібно турбуватись про те, як вони виглядають, чим займаються і де знаходяться під час дискусії, діалогу з певних тем. А головне те, що звичайні люди можуть комунікувати зі знаменитостями, чого практично не можливо зробити в інших додатках.
Попри те, що Clubhouse запустили лише минулого року, хвиля бажаючих стати учасником дуже велика, особливо після чату з Ілоном Маском.