Безпека буде ключовим фактором розвитку й відновлення України після війни - Шмигаль

Безпека буде ключовим фактором розвитку й відновлення України після війни - Шмигаль

Київ  •  УНН

 • 155363 перегляди

КИЇВ. 11 вересня. УНН. Безпека, цифровізація та інвестиції в людський капітал стануть основними рамками розвитку України після війни. Про це повідомив прем’єр-міністр Денис Шмигаль під час зустрічі Ялтинської Європейської Стратегії, що відбулася в Києві, передає УНН з посиланням на Урядовий портал.

Цитата

«Ми маємо забезпечити інфраструктуру безпеки: від бомбосховищ до засобів протиповітряної оборони. Якісно модернізувати нашу армію, яка сьогодні реформувалася на полі бою й перейшла на стандарти НАТО в найкоротші терміни. У нас ще багато роботи, і безпековий тренд сьогодні є головною рамкою для нашої держави», — сказав Шмигаль.

Деталі

Серед інших рамок розвитку України, за словами прем’єр-міністра, будуть цифровізація, зменшення ролі держави в економіці та інвестиції в людський капітал.

«Важливо, що ці рамки дають розуміння, як нам рухатися. Цифровізація сьогодні прошила наскрізь усі реформи в Україні. Вона дає можливість боротися з корупцією, забираючи людський фактор. Інвестиції в людський капітал дають нам змогу розвиватися й виховувати наступне покоління, яке формуватиме модернову економіку. Зменшення ролі держави в економіці — це приватизація, корпоратизація, над якими Уряд сьогодні також працює», — відзначив очільник уряду.

Прем’єр-міністр також підтримав слова Президента, що Україна — це надбання для Європейського Союзу, підкресливши, що в усіх сферах — від енергетики, безпеки до людського капіталу — Україна є справжнім надбанням для Європи та рівноцінним партнером.

«Наш великий план відновлення дасть величезні можливості для нашого розвитку. Переконаний, що ми дуже швидко надолужимо втрачене», — наголосив Шмигаль.

Доповнення

Володимир Зеленський підписав законопроект про бомбосховища в кожній новобудові.

Додамо

Шмигаль повідомляв раніше, що вартість потреб на відбудову та відновлення України, згідно зі звітом «Швидка оцінка завданої шкоди та потреб на відновлення» (RDNA), оцінюється в понад 349 млрд доларів.