Зеленський доручив розробити спеціальні податкові умови для прикордонних з росією міст

Зеленський доручив розробити спеціальні податкові умови для прикордонних з росією міст

Київ  •  УНН

 • 13934 перегляди

Read in English

Президент доручив розробити спеціальні податкові умови для прикордонних міст за прикладом Харкова. Також планується розширення міжнародної співпраці між громадами та посилення внутрішньої підтримки прифронтових територій.

Президент України Володимир Зеленський доручив створити заходи спеціальної підтримки для прикордонних міст – Сум там Чернігова. Зокрема, спеціальні податкові умови, аналогічно таким, які введені в Харкові. Про це Зеленський сказав під час виступу у парламенті, передає УНН.

Наступний пункт Плану стійкості – "Громади". Стійкість усієї нашої держави має базуватися на максимальній ефективності управління в громадах. Люди мають відчувати, що громада – для них. Ми створили спеціальну інституцію для того, щоб врахувати інтереси кожної громади при ухваленні державних рішень, – це Конгрес місцевих та регіональних влад. Конгрес дає змогу кожній громаді бути почутою кожною державною інституцією. Зараз, в умовах війни, прифронтові громади та громади у прикордонні з росією потребують особливої підтримки. Ми застосували заходи спеціальної підтримки нашого Харкова в умовах постійного російського терору, щоб життя залишалось у місті. Це стосується спеціальних податкових умов у Харкові. І це довело свою корисність. Доручаю розробити аналогічні умови для інших прикордонних міст – для центрів тяжіння на сході України, для Сум, для Чернігова. Маємо не забувати й про наші громади, які зараз на тимчасово окупованій території

- сказав Зеленський.

Він наголосив, що громади, які прийняли найбільше переселенців, потребують спеціальних рішень для більшої внутрішньої інтегрованості людей.

Є диспропорція в доходах громад – у зв’язку з релокацією бізнесу та на основі віддаленості від фронту. І це лише кілька причин для того, щоб існували спеціальні принципи до нашої взаємодії з громадами у час війни. Все це буде відображено в додатку На рівні громад буде постійно збільшуватися міжнародний компонент роботи – роботи з громадами в країнах-партнерах, а також із країнами, які взяли шефство над тим чи іншим нашим регіоном чи містом і опікуються його відбудовою. Таких зв’язків, таких побратимств повинно бути якомога більше. І що більше в них буде змісту, як у співпраці, наприклад, між Данією та Миколаївщиною, то сильнішою буде вся наша держава. І це завдання МЗС України та уряду загалом – підтримувати й спрямовувати міжнародну роботу на рівні громад. Має збільшуватись і співпраця між громадами в Україні на основі принципу "пліч-о-пліч". Розвиток проєктів згуртованості всередині нашої країни, коли тилові й більш спроможні громади підтримують і допомагають прифронтовим і тим, що під обстрілами

- додав Зеленський.

Нагадаємо

Україна потребує нової економічної політики, яка буде базуватися, окрема на максимальній підтримці українського підприємництва, чесності між державою та бізнесом.

На Чернігівщині відновили 300-метровий міст через Десну, зруйнований окупантами4 лист. 2024, 18:20 • 21337 переглядiв