Збірна України зіграла внічию з Чехією

Київ  •  УНН

14 жовтня 2024, 20:47  •  5126 перегляди

Read in English

У 4-му турі Ліги Націй Україна зіграла внічию 1:1 з Чехією. Після цього результату Україна залишається на останньому місці в групі з 4 очками, маючи попереду вирішальні матчі з Албанією та Грузією.

У четвертому турі дивізіону Б чоловічої Ліги Націй збірна України з футболу зустрілася зі збірною Чехії, завершивши матч внічию 1:1. Про це повідомляє Міністерство молоді та спорту України, передає УНН.

Перший тайм закінчився з перевагою чехів, які відкрили рахунок. Проте на початку другого тайму український нападник Артем Довбик реалізував пенальті, зрівнявши рахунок на табло.

Завдяки цьому результату Україна має 4 очки, проте залишається на останньому місці у своїй групі. Підсумкова таблиця виглядає наступним чином:

1. Чехія — 7 очок (4 матчі), різниця м'ячів 7:7

2. Грузія — 6 очок (4 матчі), різниця 5:3

3. Албанія — 6 очок (4 матчі), різниця 3:4

4. Україна — 4 очки (4 матчі), різниця 5:6

У листопаді збірна України проведе вирішальні матчі проти Албанії та Грузії, які визначать її подальші перспективи у турнірі.

Футбол: Довбик пропустив тренування збірної України перед матчем з Чехією14 жовтня 2024, 05:37 • 12007 переглядiв