Родичів деяких моряків пустили до зали суду в Москві побачитися

Родичів деяких моряків пустили до зали суду в Москві побачитися

Київ  •  УНН

 • 12832 перегляди

КИЇВ. 15 січня. УНН. Родичів кількох військовополонених моряків пустили до зали судового засідання у Москві, де їм російські слідчі клопочуть продовжити арешт, побачитися. Про це повідомив один з команди адвокатів Олег Єлісєєв, передає УНН.

"Родичів військовополонених моряків пустили у зал судового засідання побачитися", - повідомив Єлісєєв у Facebook, говорячи про моряків Мокряка, Оприска, Семидоцького, Цибізова, Терещенка, Головаша, Попова, Шевченка.

Початок судових засідань було о 9:30. Перші три четвірки моряків доставили до суду під посиленим конвоєм, повідомив адвокат Микола Полозов.

"Що стосується першої четвірки (Гриценко, Власюк, Драч, Зінченко) захистом заявлено низку клопотань: випустити моряків з клітки і посадити поруч з адвокатами - відхилено; допустити у зал родичів - задоволено. Зміна підсудності на військовий суд відповідно до Женевської конвенції - суддя Канєва вже годину у нарадчій кімнаті", - зазначив Полозов у Facebook.

Таким чином, суд дозволив допустити до зали родичів ще в судовому засіданні щодо Гриценка, Власюка, Драча, Зінченка.

"Що стосується групи моряків (Мокряка, Оприска, Семидоцького, Цибізова) захистом заявлено низку клопотань: випустити моряків з клітки і посадити поруч з адвокатами - відхилено; зміна підсудності на військовий суд відповідно до Женевської конвенції - суддя Галімова після тривалого перебування у нарадчій кімнаті відмовила у клопотанні захисників", - зазначив інший адвокат Єлісєєв.

З його слів, що стосується ще однієї групи моряків (Терещенко, Головаш, Попов, Шевченко), захистом також заявлено низку клопотань: випустити моряків з клітки і посадити поруч з адвокатами - відхилено; зміна підсудності на військовий суд відповідно до Женевської конвенції - суддя Рябцев після тривалого перебування у нарадчій кімнаті відмовив у клопотанні захисників; надати підзахисним час для ознайомлення - клопотання задоволено, було надано 30 хвилин часу.

Нагадаємо, 15 січня Лефортовський районний суд Москви розглядає клопотання слідства СУ ФСБ Росії про продовження запобіжного заходу щодо військовополонених українських моряків.