рф завдала перший за 73 дні масований удар по Києву: скільки збили і які наслідки

рф завдала перший за 73 дні масований удар по Києву: скільки збили і які наслідки

Київ  •  УНН

 • 14616 перегляди

Read in English

Вранці росія здійснила комбінований ракетно-дроновий удар по Києву, що тривав понад 2 години. Противник застосував крилаті та балістичні ракети разом з БпЛА типу Shahed, всі цілі було знищено силами ППО.

Вранці росія здійснила комбінований ракетно-дроновий удар по Києву, що тривав понад 2 години, знищено кілька крилатих, кілька балістичних ракет та до десятка дронів ворога, наразі без руйнувань і постраждалих, повідомили у середу у КМВА у Telegram, пише УНН.

Збройні сили рф завдали комбінованого ракетно-дронового удару по Києву. Вперше за останні 73 дні

- повідомив Сергій Попко, начальник КМВА.

Як вказано, для атаки ворог застосував ймовірно крилаті ракети повітряного базування, балістичні ракети KN-23/KN-24/Іскандер-М, безпілотники типу Shahed/Герань/Гербера/Пародія. "Повітряну тривогу в столиці оголосили о пів на сьому ранку через загрозу БпЛА зі східного напрямку. В цей час крилаті ракети вже прямували в напрямку Київщини. Коли ракети вже заходили на Київ противник одночасно завдав балістичного удару по столиці. Завершилася ворожа атака знову безпілотниками. Повітряний удар збройних сил росії по Києву тривав понад 2 години", - зазначив Попко.

"У результаті протиповітряного бою Сили оборони знищили кілька крилатих, кілька балістичних ракет та до десятка дронів ворога (точну кількість та тип застосованого озброєння оприлюднять у звітах Повітряні Сили). Станом на цю хвилину інформації щодо руйнувань чи потерпілих в Києві не надходило", - вказав голова КМВА.

Киян закликали бути особливо уважними до сигналів повітряних тривог.

Загроза дрона над центром Києва - мер13 лист. 2024, 06:19 • 17964 перегляди

Додамо

росіяни постійно намагаються модифікувати та модернізувати всі наявні у них типи ракет та дронів, які застосовують для атак по Україні. Фахівці Київського науково-дослідного інституту судових експертиз (КНДІСЕ) у коментарі УНН розповіли, про які саме особливості йдеться та яку роль відіграють західні комплектуючі у змінах ворожої зброї.