Прокатав левеня у Porsche і виклав відео в Instagram: у Грузії 24-річний олімпійський чемпіон потрапив у скандал

Прокатав левеня у Porsche і виклав відео в Instagram: у Грузії 24-річний олімпійський чемпіон потрапив у скандал

Київ  •  УНН

 • 14546 перегляди

Read in English

24-річний дзюдоїст Лаша Бекаурі опублікував відео з левеням на передньому сидінні автомобіля. Директор зоопарку заявив про можливу контрабанду, оскільки ввезення диких тварин дозволено лише з науковою метою.

У Грузії набирає обертів скандал після публікації в Instagram 24-річним дзюдоїстом та олімпійським чемпіоном Лашею Бекаурі відео-ролика з маленьким левеням на передньому сидінні автомобіля, передає УНН із посиланням на "Новини Грузія".

За даними ЗМІ, спортсмен не надав жодних пояснень, звідки у нього левеня.

Директор зоопарку Зураб Гурієлідзе припустив, що він міг потрапити до Грузії лише контрабандою.

"Це не левеня зоопарку, у нас зараз взагалі немає левенят, тільки дорослі особини", - сказав Гурієлідзе.

За його словами, митниця могла пропустити левеня лише за наявності спеціального дозволу міністерства охорони навколишнього середовища, потрібен так званий сертифікат SITA. Ввезення диких тварин, що особливо перебувають під загрозою зникнення, можливе лише з науковою метою, каже директор зоопарку.

Міністерство охорони навколишнього середовища Грузії не робило коментарів. Також немає коментарів від митниці, чи фіксувалося ввезення левеня до Грузії. Сам Бекаурі не відповідає на дзвінки журналістів.

Додамо

На сторінці спортсмена в Instagram вже з'явилось чимало гнівних коментарів. Користувачі дуже несхвально поставились до відео із левеням. Спортсмена називають невігласом, а також закликають зоозахисників втрутитись.

"... негідник! Яку реакцію ти очікував отримати від перегляду відео з левом. що їде на Porsche...?! А що ви, зоозахисники, говорите, вибачте?!" - зазначено в одному з коментів під відеодописом.

Відповідно до статті 302 прим. КК Грузії, здійснений групою нелегальний експорт, імпорт, реекспорт видів, що підпадають під міжнародну конвенцію про охорону дикої флори та фауни, карається позбавленням волі від двох до чотирьох років.