Порядок денний Ради категорично не відповідає запитам українців - нардеп Івченко
Київ • УНН
КИЇВ. 2 березня. УНН. Народний депутат від фракції “Батьківщина” Вадим Івченко у коментарі УНН розкритикував порядок денний Верховної Ради та заявив, що той не відповідає потребам суспільства.
Цитата:
“Порядок денний повністю не відповідає запитам, які сьогодні існують в суспільстві. Сорок один закон соціальний, який напрацювали опозиційні фракції, щодо підвищення посадових окладів, підвищення сплати ветеранам — учасникам антитерористичних операцій, фактичний прожитковий мінімум — в порядок денний не включається. А включаються лобістські закони та додаткове оподаткування наших українців”, — заявив Івченко.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Україна на межі продуктової кризи неплатоспроможності: експерт розповів про проблеми аграрної політики держави
Деталі
Парламентар окремо пояснив, що всі законопроекти монобільшості не орієнтовані на соціальний захист і гарантії для населення України.
“Питання, які стоять сьогодні на порядку денному, — це фіскалізація українського суспільства. Нічого соціального монобільшість не пропонує — лише кримінальну відповідальність для тих, хто не буде сплачувати відповідні податки, які пропонують українському суспільству”, — наголосив він.
Серед питань, розгляду яких конче потребують українці, Вадим Івченко називає проблеми низьких заробітних плат, особливо в умовах підвищення тарифів.
“У зв’язку з підвищеними тарифами соціальні питання — це важливо. Питання заробітних плат — важливо. Питання стимулів для бізнесу, питання локалізації українського бізнесу, щоб створювалися робочі місця, медичні питання, освітні питання, питання підвищення заробітних плат — це ті питання, які дають можливість і наповнити бюджет, і розподілити кошти. Цих питань не стоїть (на порядку денному — ред.), натомість — лобістські закони пропонуються в Верховній Раді з Офісу Президента, і всі вони стоять у порядку денному”, — резюмував нардеп від “Батьківщини”.
Доповнення
Нагадаємо, народний депутат Вадим Івченко попередив, що закон про колаборантів може стати інструментом для ухвалення політичних, а не правових рішень у державі, особливо, якщо нічого до кінця не унормовано.