Пандемія спричинила зростання кількості випадків важкої депресії - дослідження

Пандемія спричинила зростання кількості випадків важкої депресії - дослідження

Київ  •  УНН

 • 20718 перегляди

КИЇВ. 8 червня. УНН. Пандемія COVID-19 має особливо негативний вплив на психічний стан людей у ​​віці від 18 до 25 років. Учені б'ють на сполох, оскільки нестача психотерапевтів відчувалася і до пандемії. Про це повідомляє DW, інформує УНН.

Зазначається, що дослідження проводилось під час онлайн-опитування, проведеного інститутом приватної вищої школи Геттінгена, спільно з університетом Регенсбурга, норвезьким університетом прикладних наук і Карлтонським університетом в Оттаві.

"Обмеження, введені на тлі коронавірусу SARS-CoV-2, призвели до помітного зростання кількості випадків важкої депресії серед населення. Особливо сильно постраждала вікова група від 18 до 25 років", - повідомив професор клінічної психології в приватної вищій школі Геттінгена Юсеф Шиба. 

Для опитування дослідники використовували так звану ISR-анкету - інструмент, що дозволяє встановити симптоми психічних розладів. За словами Шиба, очікувалося, що частка випадків важкої депресії серед населення не перевищить одного відсотка, проте з'ясувалося, що цей показник досягає 5%.

"Професор Шиба стурбований зростанням числа випадків важкої депресії, особливо, з огляду на той факт, що нестача психотерапевтів відчувалася і до пандемії. За його словами, є ознаки того, що психічні наслідки від карантинних заходів будуть відчуватися тривалий час. Вчені планують провести порівняльний аналіз ситуації в різних федеральних землях Німеччини, а також між ФРН, Норвегією і Канадою", - повідомляє DW.

Як повідомлялося раніше в УНН, у світі виявили більше семи мільйонів осіб з коронавірусом, 400 тисяч померли.