Наша місія – оздоровлювати людей: переможниці конкурсу «Роби своє» масштабували підтримку військових

Наша місія – оздоровлювати людей: переможниці конкурсу «Роби своє» масштабували підтримку військових

Київ  •  УНН

 • 17135 перегляди

Read in English

Власниці Fitness by Grek завдяки гранту від "МХП-Громаді" розширили програму реабілітації військових. Клуб збільшив кількість груп з фізичної реабілітації на 300% та надає безкоштовні абонементи для військових.

Переможниці конкурсу бізнес-ідей "Роби своє" від Благодійного фонду "МХП-Громаді" Анжеліка та Аліна Грек є власницями столичного фітнес-клубу Fitness by Grek. Завдяки перемозі у конкурсі вони змогли придбати додаткові тренажери, взяти на роботу лікаря з фізичної реабілітації, а також надати кілька безкоштовних абонементів для реабілітації військових, передає УНН.

Деталі

Фітнес-клуб Fitness by Grek працює у Києві з 2018 року.

"Коли ми писали бізнес-план щодо відкриття бізнесу, у нас сумнівів не було. Адже наша місія – оздоровлювати людей.

Я, наприклад, знаю дуже багато про тіло. Я - спортивний фізіолог, терапевт-нутриціолог, котрий ще навчається. І все своє життя я працюю з тілом, від схуднення до реабілітаційних моментів.

В нас дуже великий спектр спеціалістів. Ми можемо і відновлювати кінцівки, і готувати олімпійських чемпіонів. Наші клієнти - це люди, котрі реабілітуються після травм, це також професійні спортсмени, або ті, хто хочуть тримати себе у формі", - розповідає Аліна.

Повномасштабна війна внесла свої корективи, продовжила Анжеліка. Тож зараз власниці бізнесу активно розвивають напрямок фізичної реабілітації у фітнес-клубі.

Завдяки гранту від "МХП-Громаді" та в межах комплексної програми "МХП Поруч" ми збільшили кількість груп у залі з фізичної реабілітації на 300%. Це означає, що у нас зросла кількість клієнтів, яким ми допомагаємо вирішувати питання з фізичною реабілітацією. Коштом гранту ми закупили нове сучасне обладнання, а також збільшили кількість безоплатних відвідувань для військових та ВПО

- розповідає Анжеліка.
Image

Досвідом занять у Fitness by Grek поділилася військова медикиня Ярина Чорногуз, яка відзначила вправи з кросфіту. В лавах ЗСУ вона з 2019 року. Чотири роки працювала у морській піхоті, наразі переводиться в інший підрозділ.

"Поки я в Києві, я постійно, тричі на тиждень, займаюся у цьому залі, щоб, так би мовити, поставити свою форму на місце. Одна річ, коли ти проходиш навчання – там ти й так тримаєш форму. А от на полі бою не до цього – ти погано спиш, і з твоїм тілом відбуваються зміни. Тож дуже важливо підтримувати форму в тилу, ходити в спортзал", - розповіла вона.

Переможниці конкурсу мають амбітні плани.

"Ми і надалі плануємо розвивати напрямок фізичної реабілітації, адже розуміємо актуальність питання, розуміємо потреби громадян України. Хочемо адаптувати наш зал, нам треба зробити пандуси на вхідній групі, переоблаштувати роздягальню, зробити її більш зручною саме для адаптивних клієнтів, атлетів", - уточнює Анжеліка.

Чому важливо займатися спортом під час війни: топ-5 порад від Аліни

  • Наші м’язи – величезний буфер, котрий забезпечує нам імунний захист.
  • Через м’язи ми можемо покращити роботу гормональної системи.
  • Робота з м’язами допомагає нормалізувати центральну нервову систему.
  • Тренування у спортзалі дисциплінує, а це - фундамент, який потрібен людині під час турбулентності.
  • Просто приємно бачити себе красивою, гарною, варто зберігати цей стан.

Додамо

"МХП–Громаді" – український благодійний фонд, який почав свою діяльність 2015 року. Його головна місія – комплексний розвиток громад. Географія діяльності налічує 13 областей України: понад 700 містечок і сіл. Від початку повномасштабного вторгнення росії в Україну Фонд системно підтримує людей, які перебувають у регіонах бойових дій, українських захисників та рятувальників, громади, лікарні та пологові будинки, благодійні установи, які дбають про дітей-сиріт та літніх людей, а також людей, які через війну залишилися без дому та засобів для існування.

За словами директора Благодійного фонду "МХП-Громаді" Олександра Пахолюка, конкурс бізнес-ідей "Роби своє" щороку поповнюється не лише цікавими проєктами, які вирішують актуальні на зараз проблеми для громад, а й об’єднує  підприємців з амбітними цілями, які вміють ризикувати, впевнено йдуть до своєї мети та шукають можливості масштабувати власну справу.