"МХП-Громаді" оголосив про старт безкоштовних вебінарів в рамках конкурсу "Сади для перемоги"

"МХП-Громаді" оголосив про старт безкоштовних вебінарів в рамках конкурсу "Сади для перемоги"

Київ  •  УНН

 • 195469 перегляди

КИЇВ. 25 жовтня. УНН. Благодійний фонд “МХП-Громаді” впроваджує безкоштовні навчальні семінари в рамках конкурсу “Сади для перемоги”. Про це повідомили у пресслужбі Фонду, передає УНН

Деталі

На безкоштовних семінарах потенційні учасники конкурсу зможуть отримати знання ​​на теми стратегування, розробки плану продбезпеки, проєктного менеджменту, заповнення аплікаційної форми, енергоефективності. Перший модуль стартує 27 жовтня.

Разом з тим директор благодійного фонду “МХП-Громаді” Тетяна Волочай дала кілька порад, як реалізувати успішний грантовий проєкт:

1. Обрати цікаву ідею, дослідивши проблеми та існуючі практики;

2. Заручитися підтримкою;

3. Залучити до проєкту максимальну кількість людей та організацій;

4. Уважно прочитита положення про конкурс і приділити максимальну увагу оформленню заявки, зазначивши у ній усе необхідне;

5. Активно говорити про свій проєкт у соцмережах та ЗМІ.

Про конкурс

Конкурс “Сади для перемоги” реалізується у Сумській, Київській, Вінницькій, Хмельницькій, Івано-Франківській, Харківській, Полтавській, Львівській, Черкаській та Дніпропетровській областях.

Подаватися на гранти можуть органи місцевого самоврядування самостійно чи у співпраці з іншими громадами, комунальними установами, малими та середніми фермерами, кооперативами, асоціаціями та об’єднаннями виробників сільськогосподарської продукції. Переможці зможуть отримати до 250 тис. грн на втілення своїх проектів. Заявки приймаються до 30 листопада.

Конкурс реалізується у партнерстві з Міністерством аграрної політики та продовольства України з метою підвищення продовольчої безпеки громад, розвитку вирощування, переробки, зберігання вирощеної сільськогосподарської продукції та підвищення зайнятості населення.

Довідка

"МХП-Громаді" – український благодійний фонд, який почав свою діяльність 2015 року. Його головна місія – комплексний розвиток громад. Географія діяльності налічує 12 областей України: понад 700 містечок і сіл.

Від початку повномасштабного вторгнення росії в Україну Фонд системно підтримує людей, які перебувають у регіонах бойових дій, українських захисників та рятувальників, громади, лікарні та пологові будинки, благодійні установи, які дбають про дітей-сиріт та літніх людей, а також людей, які через війну залишилися без дому та засобів для існування.