Дієві стратегії в кіберпросторі: теми та спікери
Київ • УНН
КИЇВ. 25 лютого. УНН. 19 березня 2020 року в Києві відбудеться управлінська конференція “Дієві стратегії в кіберпросторі”, яку можна вважати головною подією з кібербезпеки у країні.
У взаємопов’язаному цифровізованому світі неможливо самостійно долати виклики, що виникають у кіберпросторі та вже зачіпають переважну більшість бізнесів. Тому головна мета конференції — об’єднати ключових гравців з держави, приватного сектору та академічних кіл для спільного розвитку екосистеми безпечного кіберпростору в Україні та протидії кіберзлочинам.
Конференція “Дієві стратегії в кіберпросторі” — це перший крок до такої взаємодії, місце зустрічі й обміну досвідом щодо стратегічних питань кібербезпеки. Запрошені спікери — національні та світові експерти, управлінці топ-рівня впливового бізнесу та держави.
Серед ключових тем обговорення та виступів — приклади стратегічного бачення та співпраці у сфері кібербезпеки:
- Арсен Аваков, Міністр внутрішніх справ України, представить концепцію розвитку кіберполіції.
- Андрій Коболєв, голова правління НАК “Нафтогаз України”, розповість про реальний досвід та стратегію кібербезпеки на підприємстві критичної інфраструктури.
- John Liau, відповідальний міжрегіональний агент United States Secret Service, розгляне кейси публічно-приватного партнерства та ефективної взаємодії правоохоронних органів США і бізнесу.
- Світові експерти Matt LaVigna (President&CEO National Cyber Forensic and Training Alliance, США), Carsten Meywirtgh (керівник Дивізіону по боротьбі з кібер-злочинами, Bundeskriminalamt, Німеччина), Tyson Johnson (Головний операційний директор CyberNB, Канада) візьмуть участь у панельній дискусії про роль недержавних організацій у розробці стратегій кібербезпеки.
- Володимир Павелко, спів-ініціатор та СЕО Глобального центру взаємодії у кіберпросторі (GC3), представить концепцію розвитку незалежної інтеграційної платформи для кіберспільноти України.
Кібербезпека — потужний важіль впливу на результати бізнесу. Про виклики цифрової трансформації, стратегічні альянси та гуманітарні аспекти йтиметься у другому блоці виступів:
- Володимир Бородянський, Міністр культури, молоді та спорту України, розповість про гуманітарну стратегію в цифрову еру.
- Lothar Renner, керуючий директор з кібербезпеки EMEAR, Cisco, має досвід розбудови екосистем кібербезпеки. Він розкаже, якими є особливості партнерств у кіберпросторі та як диригувати такі альянси.
- Також розглянемо кейси та нові підходи у розвитку бізнесу: як кібербезпека впливає на ефективність, та які при цьому є можливі загрози.
Окремий блок конференції присвячений розвитку майбутнього в цифрову еру. У центрі уваги — тренди цифровізації й цифрової трансформації:
- Олексій Янковський, партнер KPMG, керівник практики з надання консультаційних послуг у сфері інформаційних технологій і кібербезпеки, окреслить поточну ситуацію у кібербезпеці та майбутнє кіберзагроз.
- David Piggot, Chief Information Security Officer Qintel, також є викладачем у Carnegie Mellon University (США). Він ділитиметься досвідом щодо управління ризиками в кібербезпеці та стратегії навчання CISO .
Детальніше про програму конференції та умови участі: https://cyberconf.com.ua
Організатор заходу — GC3 (Global Cyber Cooperative Center),
За підтримки МВС України, НАК “Нафтогаз України”, Департаменту кіберполіції Національної поліції України