Байден виділив Intel $20 млрд на збільшення виробництва чіпів у США
Київ • УНН
Президент Байден виділив Intel майже 20 мільярдів доларів у вигляді грантів і кредитів для збільшення внутрішнього виробництва напівпровідникових мікросхем, включаючи будівництво двох нових заводів і модернізацію існуючого в Арізоні.
Президент Джо Байден виділив компанії Intel майже 20 мільярдів доларів грантів і позицію, що стало найбільшим видатком уряду США на субсидування виробництва передових мікросхем і збільшення внутрішнього виробництва напівпровідникових мікросхем компанії. Про це пише Reuters, передає УНН.
Деталі
Байден оголосив про попередню угоду про виділення 8,5 мільярдів доларів грантів і до 11 мільярдів доларів позик для Intel в Арізоні, де частина коштів буде використана на будівництво двох нових заводів і модернізацію існуючої фабрики.
Президент США сказав, що ці інвестиції "дозволять повернути років передове виробництво напівпровідників в Америку, через 40".
Байден сказав, що якщо чіпи будуть винайдені в Америці, "вони повинні бути зроблені в Америці", додавши, що інвестиції "перетворять країну".
Доповнення
Міністр торгівлі Джина Раймондо назвала це одним із найбільших інвестицій у виробництво напівпровідників у США.
Історичні витрати показують, що адміністрація Байдена робить велику ставку на Intel в рамках Закону про CHIPS і науку 2022 року, намагається збільшити виробництво напівпровідників у країні шляхом фінансування розміром 52,7 мільярда доларів.
Контекст
Це також може допомогти Байдену, який відстає від Трампа у сприйнятті виборців його здатності керувати економікою США, знову перемогти в Аризоні на президентських виборах у листопаді. У 2020 році демократ переміг із невеликим відривом у південно-західному штаті.