Українські боксери здобули 6 медалей на міжнародному турнірі в Казахстані

Київ  •  УНН

4 жовтня 2024, 17:57  •  11394 перегляди

Read in English

На міжнародному турнірі в Шимкенті українські боксери вибороли 6 медалей. Микита Засенок отримав срібло та спеціальну нагороду, а п'ять інших спортсменів здобули бронзу в різних вагових категоріях.

Українські боксери здобули 6 медалей на міжнародному турнірі у місті Шимкент, що в Казахстані. Про це заявили в Мінмолодьспорту, передає УНН.

У змаганнях взяли участь 15 боксерів національної збірної України.

Зокрема Микита Засенок став срібним призером у ваговій категорії 80 кг та отримав спеціальну нагороду "За волю до перемоги".

Також бронзові нагороди вибороли: Андрій Тишковець (51 кг); Олег Чулячеєв (57 кг); Ельвін Алієв (67 кг); Іван Сапун (80 кг); Богдан Толмачов (92 кг).

Нагадаємо

Збірна України з боротьби завоювала 21 нагороду на міжнародному турнірі в Хорватії. Жіноча команда посіла перше місце в загальному заліку, а збірна з греко-римської боротьби - друге.