У Німеччині відкрився український освітній хаб: чому це важливо
Київ • УНН
КИЇВ. 5 жовтня. УНН. В німецькому Лейпцигу розпочав роботу український освітній хаб. Про це повідомляє пресслужба Міністерства освіти і науки України, пише УНН.
Цитата
«Місія мережі українських освітніх хабів за кордоном - надати можливість нашим дітям продовжити навчатись за українською державною програмою, а їхнім батькам – опанувати найзатребуваніші навички на ринку праці задля подальшого працевлаштування. Саме тому цей проєкт був визначений пріоритетним у сфері освіти під час війни», - наголосив міністр освіти і науки України Сергій Шкарлет.
Деталі
Українців в освітньому хабі Німеччини чекає багато корисних та цікавих можливостей:
- навчання за українською програмою; оволодіння IT-професіями та найзатребуванішими навичками на ринку праці (soft skills);
- навчання українській, німецькій та англійській мовам;
- визначення професії у відповідності власним здібностям за допомогою штучного інтелекту;
- дізнатись про особливості проживання в Німеччині;
- сприяння у працевлаштуванні;
- екскурсії та змістовний відпочинок.
Як зазначається, усі заходи - безкоштовні.
«Наразі відкрито 16 освітніх хабів як в Україні, так і в інших країнах, зокрема у Польщі, Словаччині, Угорщині, Чехії, Болгарії, Швейцарії та Великій Британії і ось сьогодні – у Німеччині», - заявила координаторка українських освітніх хабів, виконавча директорка Асоціації інноваційної та цифрової освіти Марія Богуслав.
За її словами, робота щодо розширення мережі освітніх хабів в країнах, де нині перебувають українці через війну, яку розв’язала рф, буде продовжена.
Доповнення
Міністр освіти та науки України Сергій Шкарлет в ефірі національного телемарафону повідомив, що наразі за кордоном перебуває понад 488 тисяч українських школярів.