У Мінреінтеграції розповіли як триває відбудова Київщини, та яка доля муралу Бенксі у Горенці

У Мінреінтеграції розповіли як триває відбудова Київщини, та яка доля муралу Бенксі у Горенці

Київ  •  УНН

 • 32042 перегляди

Read in English

Міністерство реінтеграції повідомило про хід відбудови 5 зруйнованих росією будинків в Ірпені та Горенці Київської області, а також про плани щодо збереження муралу Бенксі в Горенці.

Разом із командою Мінреінтеграції Віцепрем’єр-міністр Ірина Верещук з робочим візитом відвідала місто Ірпінь та село Горенка, що на Київщині. У межах проєкту з покращення житлових умов ВПО за фінансування уряду Німеччини обіцяють відбудувати 5 будинків, зруйнованих росіянами. Про це повідомили у Мінреінтеграції, передає УНН.

Деталі

Зазначається, що у рамках проєкту коштом німецького уряду вже погодили побудувати з нуля один будинок в Ірпені. Та ще чотири, два в Ірпені та два в Горенці, – капітально відремонтувати.

Днями Ірина Верещук разом із представниками Київської ОВА, місцевої влади, KfW та МОМ оглянули пошкоджені будинки й поспілкувались із мешканцями. Водночас обговорили деталі будівництва і графік його реалізації.

Віцепрем’єрка взяла участь у місцевих громадських слуханнях. Мешканці пошкоджених війною будинків мали змогу отримати відповіді на питання щодо майбутнього будівництва.

Image

У Мінреінтеграції також повідомили, що цього дня відбулась нарада між представниками їхнього відомства, МОМ та місцевих органів влади. На зустрічі обговорили покроковий план реалізації кожного з проєктів у Київській області. Окремо зупинились на проблемних питаннях, що потребують вирішення перед початком будівництва.

Графіті Бенксі, створені на Київщині, розмістять у віртуальній галереї 23 лист. 2023, 16:30 • 24715 переглядiв

Зокрема, акцентували увагу на необхідності розмінування і збереження муралу Бенксі на стіні одного з будинків у Горенці.

 Я дякую всім, хто працює над реалізацією цих проєктів. Маємо якомога швидше дати людям дах над головою.

– наголосила Ірина Верещук.

Додатково

Проєкт реалізується за фінансової підтримки Уряду Німеччини за сприяння Мінреінтеграції. Фінансовий партнер – німецький державний банк KfW. Менеджер проєкту – Міжнародна організація з міграції (МОМ).